Aimar Andruse Viljandis võidukas

Viljandis peetud Eesti-Soome maavõistlusel vabamaadluses oli tulemusega 6:2 parem Eesti koondis.

Kehakaalus kuni 70 kg võttis kindla võidu Aimar Andruse (Põltsamaa SK Nipi), kes oli punktidega 11:0 parem Miska Suhonenist.

Põltsamaa maadlejatest kuulusid Eesti koondisse ka Hendrik Orion ja Jako Kivimägi, kes pidid aga tunnistama vastase paremust. Orion kaotas kehakaalus kuni 57 kg Fatos Durmishile, Kivimägi jäi kehakaalus kuni 74 kg alla Jere Kunnasele.

Aimar Andruse oli edukas ka Viljandis järgmisel päeval toimunud Baltimaade karikavõistlustel vabamaadluses, võites esikoha kehakaalus kuni 70 kg.

Avakohtumises oli Andruse taas üle Miska Suhonenist, poolfinaalis alistas ta aga Erik Reinboki (MK Kuldkaru). Finaalkohtumises oli Aimar Andruse vastaseks klubikaaslane Jako Kivimägi, kahe ja poole minutiga saavutas tänavu EM-võistlustel 11. koha saanud Andruse võiduks piisava 11:0 eduseisu.

Põltsamaalastest jõudis Balti karikavõistlustel finaali ka Marek Kütt, kes kehakaalu kuni 65 kg otsustavas kohtumises pidi tunnistama Jaanek Lipsu (MK Tulevik) paremust. Samas kehakaalus sai kolmanda koha Kaimo Aljas.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus