Aiavõistluse tähtaeg läheneb

Aiakategoorias antakse välja AASTA AIA tiitel, põnevaima aialahenduse auhind ning noore aia preemia. Aiavõistluse tähtaeg on varasem seetõttu, et siis jõuab ?ürii võistlusel osalevad aiad veel enne sügist üle vaadata.

Kodukategoorias antakse välja AASTA KODU tiitel, parima värvilahenduse preemia, noore pere kodu auhind ja parima vannitoa preemia.

Kõik võistlusel osalejad saavad Kodu & Aia aastatellimuse koos kõigi lisadega (kaks ajakirja Meie Kodu numbrit ja neli aiavihikut). Neil osalejail, kes on juba tellijad, pikendatakse tellimust aasta võrra.

Võistluse ?üriisse kuuluvad disainer Krista Aren, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm, ajakirja Kodu & Aed ning sponsorite esindajad.

Võistlusel osalemiseks tuleb saata 1. augustiks vähemalt 5 fotot aia üldilmest ja 15. septembriks samuti vähemalt 5 fotot kodu eri ruumidest. Fotod tuleb saata aadressil: Kodu kauniks! Sakala 16, Tallinn 10141 või forma@forma.ee. Lisada tuleb oma peret ja kodu või aeda tutvustav kiri. Kindlasti ei tohi unustada aadressi ja telefoninumbrit või meiliaadressi. Võistlus lõpetatakse pidulikult novembri alguses Tallinnas Mustpeade Majas.

blog comments powered by Disqus