Ahto Vili saab maaeluministeeriumi teenetemärgi

Maaeluminister Arvo Aller andis eile maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle neli ministeeriumi kuldset ja 22 hõbedast teenetemärki.


Maaeluminister tänas kõiki neid, kes on pühendunud maaelu edendamisele. „Töökus, targad valikud ning kogemustest õpitud teadmised on need, mis iseloomustavad edukaid põllumajandusettevõtjaid ja maaelu edendajaid,“ ütles maaeluminister Arvo Aller.
Maaeluministeeriumi teenetemärgid antakse üle kahes kategoorias: kuldne ja hõbedane. Kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest ministeeriumi valitsemisala valdkonna arendamisel. Hõbedane teenetemärk antakse tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumis, valitsemisala valitsusasutuses või hallatavas riigiasutuses või ministeeriumi valitsemisala valdkonnas.
Hõbedase teenetemärgi pälvis Jõgevamaalt Ahto Vili, kelle elutöö on olnud Torma põllumajandusosaühingu ülesehitamine ja alusepanek esimesele vabapidamisega suurlaudale, kus piimalehmad andsid aastaid rekordlüpse.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus