Aeg-ajalt on tarvis ka “puhata ja mängida”

 

Möödunud nädala lõpus avas Jõgeva kesklinnas uksed uus pubi, kus korralikult süüa, mõistlikul moel õlut mekkida ja meelt lahutada saab.

Selliseid mõnusaid paiku, kus keha kinnitada, sõbraga juttu ajada või ka omaette tunniks-pooleks hädavajalikest askeldustest kõrvale tõmbuda, pole linnas just palju, siinseid söögikohti kokku lugedes saab ühe käe sõrmedega hakkamagi.

Nüüd aga on Saksa pubi omanikul kindel nõu ja tahtmine maakonnakeskuses õllejoomise kultuuri edendama asuda ja külastajatele võimalikult paljude maade kesvamärjukest pakkuda. Ja kuigi ruumidest, kus söögikoht äsja avati, on viimase kümne aasta jooksul mitu asutust “läbi käinud”, ei kavatse praegune peremees ühepäevaperemeheks hakata, sest tehtud investeeringud pole just väikesed.

Mäletatavasti nõudis “Nukitsamehe” Kusti nõiamoorilt, kes teda ja Itit tööga taga ajas, võimalust vahepeal ka pisut puhata ja mängida. Seda tahame ju tegelikult kõik, vahe vaid selles, millise mooduse igaüks valib. Igatahes saab  Saksa pubis nüüd nii süüa, õlut maitsta kui nädalavahetustel tantsidagi.

 

12. juuli 2012

blog comments powered by Disqus