Adaveres avatakse õhtul uisurada

Avamisele tulevad ka Pirita Suusaspordiklubi esindajad, kes demonstratsioonesinemisega ürituse huvitavamaks aitavad muuta.

Noor uisutaja Eerik Idarand on nii heas vormis, et on lubanud tänavu üle sõita olümpiavõitja Ants Antsoni kunagise tippaja. Peamiselt Soomes treeniv noormees üritab rekordit ka Adavere uisurajal.
 
“Rekordit on täna siiski üsna raske üle sõita, sest jääolud ei ole kõige paremad,” ütles Põltsamaa valla spordijuht Väino Treiman.

Tema sõnul said uisusõbrad rajal treenima hakata juba möödunud laupäeval, kuid ametlikuks avamiseks koos demonstratsioonesimemisega oli vaja oodata paremat ilma.

Nädalavahetusel  astuvad Adavere  väljakul võistlustulle Põltsamaa jõe talimängude uisuvõistlusel osalejad, 5.-6. veebruaril peetakse aga samas Eesti meistrivõistlused kiiruisutamises.
Treimani sõnul toimuvad  Adaveres  kindlasti ka maakonna meistrivõistlused, noortele korraldatakse talispordiüritusi nagu eelmiselgi aastatel.

Adavere uisurajale on oodatud harjutama ja spordimõnusid nautima kõik talispordihuvilised. Rada on valgustatud ja ka uiske  saab laenutada.
EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus