Adavere Vaba Aja Keskuses on rahvarohke

Möödunud kolmapäeval kogunes juba kolmandat korda järjest oktoobrikuus loodud kohalik naisteklubi. “Naisteklubi on täiesti naiste endi ellu kutsutud. Et eakamad käivad juba mõnda aega koos jututoas, siis noorematel, tööl käivatel naistel nii palju kooskäimise võimalusi polnud. Nii saigi oktoobrikuus loodud naisteklubi. Esimesel kokkusaamisel tegime Tupperware nõude esitluse, järgmisel korral kutsusime kohale puhastuslappe tutvustava firma. Eelmisel nädalal õpetas kohalik inimene Elle Koss aga naistele võileivatordi tegemist,” rääkis keskuse perenaine Evi Rohtla.

Kui naisteklubi käib koos iga kuu kolmandal kolmapäeval, siis neljas kolmapäev kuulub edaspidi perede ja sõpruskondade turniirile, mida asutakse korraldama teist aastat järjest. Selle hooaja turniiri esimene voor on kavas homme, teemaks rahvakalendri tähtpäevad novembris-detsembris.

Iga nädala teisipäeva ja neljapäeva õhtul on keskus laste päralt. Tehakse muusikat, lauldakse karaoket, meisterdatakse jne. Peagi alustavad tegevust aga taas töötoad, sedakorda jõulueelsed.

                                                                                                                          VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus