Adavere kiiruisurada huvilistele avatud

 

Nädalapäevad kestnud külmad ilmad võimaldasid möödunud laupäeval avada Adavere 250-meetrise uisuraja. Kuigi kiiruisurada saavad lisaks järgmisel nädalavahetusel Minskis peetavaks juunioride MK-etapiks valmistuvatele Adavere kiiruisutajatele kasutada ka tavalised uisutajad, on treener Väino Treimani sõnul nende huvi siiani veel üsna tagasihoidlik olnud. “Üksikud on juba jääd proovinud, aga enamasti öeldakse, et ei olda veel sellel lainel, et uisutama hakata,” lausus Treiman.

Uisulaenutus on Adaveres huvilistele avatud tööpäevadel kella neljast kuni kaheksani ning nädalavahetustel kella kaheteistkümnest kuni kaheksani.

Sobivad uisud on võimalik valida koguni 300 paari hulgast, seega saab Adaverre uisurõõmu nautima tulla ka suuremate rühmadena, näiteks klasside kaupa.

“Suurematel rühmadel tuleb ainult oma soovist ette teatada ja aeg kinni panna, siis saame me siin oma treeninguid paremini planeerida,” kinnitas Treiman, kes loodab, et uisurada peab vastu ka alanud sulailmadega.

“Tulin just rajalt, üks kraad oli sooja,” ütles ta eile pärastlõunal mõnevõrra murelikult. “Loodan, et kuna mitu päeva on kõva külma olnud, siis on jääl ikka piisavalt külma sees. Aga kui läheb veel soojemaks ja õhtu poole jää enam ei tahene, siis võib küll probleeme tekkida,” nentis ta.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus