Aasta naiskodukaitsjaks valiti Triinu Küünal

Viljandis Pärimusmuusika Aidas toimunud pidulikul tseremoonial kuulutati aasta naiskodukaitsjaks organisatsiooni Jõgeva jaoskonna esinaine ja Jõgeva ringkonna avalike suhete juht Triinu Küünal.


Küünal märkis, et usutavasti pälvis ta tunnustuse kõigi nelja aasta eest, mis Naiskodukaitse organisatsioonis osaletud. “Ma ei jäta välja ütlemata, kui märkan, et kuskil võiks midagi paremini teha ning kui millegi paremaks muutmisele ise kaasa aidata saan. Meeldib olla kursis nii väljakujunenud traditsioonide kui uute arengutega.  Viimase aasta tegudest pean olulisemateks kevadist  sinilillekampaania läbiviimist, kus NKK kogus koos Vigastatud Võitlejate Ühinguga veteranide toetuseks annetusi, et  muretseda Haapsalu taastusravikeskusse kõnniabiseade. Jõgeva ringkonnas oli ettevõtmine üle ootuste edukas. Teiseks aasta kordaminekuks loen üle-eestilise Naiskodukaitse  aastapäeva korraldamist koos meeskonnaga ning suurõppust Siil, kus osalesin formeerijana,“ rääkis ta.

Jõgevamaale tuli aasta naiskodukaitsja tiitel esimest korda. Triinu Küünal sai autasuks rändkarika, mis järgmisel aastal edasi antakse ja mille väiksem koopia ka kõikidele hiljem koju jääb. Kõik nominendid said organisatsioonilt kingituseks kuldketi koos Kaitseliidu sümboolikat kandva ripatsiga. Kaitseministri ja kaitseväe juhataja poolt lisandusid kompass ja pealamp.

Möödunud aastal kuulutati Triinu Küünal aasta naiskodukaitsjaks Jõgeva ringkonnas.

“Energiline ja aatelise eluhoiakuga Triinu Küünal on tublisti kaasa aidanud turvalisuse ja kaitsetahte  tugevdamisele Jõgevamaal,“ ütles maavanem Viktor Svjatõšev.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus