Aasta Haridusjuhi nominent Jõgevamaalt!

17. juunil toimub Estonia Kontserdisaalis pidulik Mainori Kõrgkooli akadeemiline vastuvõtt, kus õhtu tipphetkeks kujuneb Aasta Haridusjuhi välja kuulutamine.

Aasta Haridusjuht valitakse koostöös kohalike omavalitsuste, haridus- ja teadusministeeriumi, koolijuhtide ühenduse, üliõpilaskondade liidu, Mainori Kõrgkooli ning ajakirjanduse esindajatega.

Kõik maakonnad ja iga linn, kus on Mainori Kõrgkooli õppekeskus, said võimaluse esitada omapoolsed nominendid, kelle hulgast komisjon valib välja ühe kõige väärilisema. Nominente laekus kokku 14. Nominentide hulgas on palju gümnaasiumide direktoreid, aga ka lasteaia juhataja, kutsekoolide direktoreid ja teisi kohaliku hariduselu liidreid.

Jõgevamaa esitas nominendiks A. Haava nim Pala Kooli staa?ika direktori MALLE WEINRAUCHi.

Malle Weinrauchi initsiatiivil korraldati Palal maakonna õpetajate isetegevusfestival. Direktor on olnud peaorganisaator noorte suusamaratonide ja rattamaratonide korraldamisel. Paljud noored on just tema innustusel spordiga suureks sõbraks saanud. Edu on saatnud mitmeid projekte, kus hakkaja direktrissi käsi mängus. Nii on rahastamist leidnud koolipargi renoveerimise projekt maksumusega ligikaudu 100 000. Tänu direktorile sai teoks ka staadioni uuendamine, mänguväljaku ehitus ja koolimaja juurdeehitus.

Mainori Kõrgkool väärtustab kvaliteetse hariduse olemasolu mitte ainult suurtes ülikoolilinnades, vaid üle kogu Eesti. Kooli või haridusasutuse juhtimine ei ole lihtsam kui suurettevõtte ohjamine, tunnustust ja toetust väärib kõik, mis hästi tehtud!

Merle Rihma,
Mainori Kõrgkooli
prorektor

blog comments powered by Disqus