Tähe esindusmeeskonnal punktiarve endiselt avamata

Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond sai pühapäeval hooaja kuuenda kaotuse, kui Tallinnas peetud Eesti saalihoki meistriliiga mängus jäädi alla TTÜ SK-le 2:11 (1:3, 1:3, 0:5).

Tallinnasse vaid üheksa väljakumängijaga läinud Tähe avas küll kuuendal minutil Aleksander Andrejevi viskest mängu skoori, kuid seejärel saatis edu võõrustajaid, kes teise perioodi algul juhtisid juba 4:1.

Arvulises ülekaalus mänginud Tähe vähendas 25. minutil Ilmar Niitovi viskest vahe kaheväravaliseks. Selle hooaja kuues kohtumises on Tähe vastasmeeskonna mängija eemaldamise tõttu olnud arvulises ülekaalus kokku kaheteistkümnel korral, väravaks on neist suudetud vormistada aga vaid kaks. Ka pühapäeval jäi kasutamata kaks taolist olukorda.

Mängu lõpp kuulus täielikult kodumeeskonnale. Otsustaval perioodil pidi värava puhtana hoidnud TTÜ väravavaht Erki Vään tegema vaid viis tõrjet, Tähe väravat kaitsnud Karl Kalmul kogunes 13 edukat tõrjet.

Meistriliiga tabeliseis: 1. Sparta Team Automaailm 15 p (7 mängust), 2. TTÜ SK 13 p (6), 3. SK LINK/Saku 9 p (4), 4. Eesti Maaülikooli SK 2 p (3), 5. Jõgeva SK Tähe/Olivia 0 p (6).

Homme õhtul kohtub Tähe võõrsil tiitlikaitsja EMÜ-ga, maaülikooli spordihoones peetav mäng algab kell 20.30.