4H kevadine kunstilaager Põltsamaal

Eile alanud laagris osaleb õpilasi viiest klubist: Jõgeva Ühisgümnaasiumist, Saduküla ja Lustivere Põhikoolist ning Põltsamaa Ühisgümnaasiumist.

Osalevatel rühmadel olid kodused ülesanded ? tuli kirjutada oma klubi tutvustav regilaul ning moeshow teemal ?Nõia eri?. Kodused tööd tuli ette kanda juba esimesel õhtul.

Täna askeldavad 4H-kad töörühmades, mis asuvad Põltsamaa Kunstikooli ja Põltsamaa Ühisgümnaasiumi ruumides. Kunstikooli ruumides on klaasitöötuba, koolimajas muusika- ja kaardi töötuba. Muusikatöötoa juhendajateks on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi muusikaklassi õpilased.

Kaarditöötuba on ajendatud sügisel toimuvast Paunvere Väljanäitusest, kus saaks kaartide müügiga klubile pisut raha teenida. Õhtul on vaba aeg. Huvilised saavad külastada Põltsamaa lossihoovis toimuvat volbriöö pidu, teistel on võimalus veeta aega koolimajas filme vaadates ja mängides. Viimasel päeval on maastikumäng, mille raames saadetakse noorte võistkonnad linna vahele jooksma ning kontrollpunktides ülesandeid täitma.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus