17. septembril algab Jõgevamaa giidide koolitus

Jõgevamaa on muutumas üha enam traditsioonilisest põllumajanduspiirkonnast turismipiirkonnaks.Meie ettevõtjad pakuvad turistidele lisaks traditsioonilisele majutusteenusele kohapeal ka mitmeid teisi atraktiivseid turismitooteid, paljud külastajad sooviksid lisaks veel tutvuda spetsialisti juhendamisel kogu piirkonnaga. Turistide hulga pidev suurenemine on tinginud vajaduse ettevõtjate järele, kes suudavad Jõgevamaad professionaalselt ja terviklikult soovijatele tutvustada.

Korraldatava koolituse eesmärgiks on luua võrgustik giid/retkejuhtidest, kes hakkavad läbi viima õppe-ja huviekskursioone Jõgevamaa erinevates piirkondades. Koolituse läbinud giidid saavad pädevustunnistuse ja nad peaksid olema suutelised ettevõtjatena pakkuma heal tasemel teenust erinevatele turismifirmadele ja gruppidele.

Kursus toimub 2-päevaste tsüklitena (reedel ja laupäeval üle nädala) 17.septembrist ? 17.detsembrini 2004. Lektoriteks on oma ala tunnustatud professionaalid üle vabariigi, lisaks loengutele toimuvad erinevad õppeekskursioonid. Kursus lõpeb eksamiga. Koolitusel osalejate kursusetööde põhjal valmistatakse jätkuprojektina Jõgevamaa giididele abimaterjalid maakonna vaatamisväärsuste tutvustamiseks.

Koolitusest osavõtutasu on 700 krooni, huvitatutel palume hiljemalt 10.septembriks ühendust võtta Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusega tel 776 8060 või e-post: jogeva.evk@neti.ee.

blog comments powered by Disqus