15. maini saab Hansapanga konkursil sponsorlust taotleda

Hansapanga noortepanganduse osakonna juhataja Liis Korts ütles, et toetusprogramm “Tähed särama” jätkab Hansapanga algatust noorte ja noortele suunatud tegemiste toetamiseks. Projekte ootab pank tänavu 15. maiks ja 1. novembriks, laureaadid selguvad vastavalt 15. juuniks ja 30. novembriks. Mõlemas voorus läheb jagamisele kuni 450 000 krooni.

Kõigil, kes esitasid oma projekti enne 15. aprilli, palub noortepanganduse osakond endaga ühendust võtta e-maili teel Elen.Elbra@noortepank.ee, et kontrollida projekti kohalejõudmist.
Konkursil “Tähed särama” osalemiseks vajalik taotlusvorm on üleval veebilehel www.npnk.ee/tahed.

“Uuendusena toimub sellel aastal koolide häälekandja konkurss, mille raames soovime innustada õpilasi tegema oma koolile laheda häälekandja, olgu selleks ajaleht, veebileht või raadiosaade,” rääkis Korts. Häälekandjate konkursile on laekunud üle 65 taotluse.

Noortepanga põhimõte on toetada just noorte enda algatust põnevate ideede elluviimisel, toetatavatele valdkondadele piiranguid ei ole. Projektid peaksid olema suunatud eelkõige koolinoortele ja tudengitele. Taotlusi saavad esitada nii juriidilised kui ka eraisikud.
“Tähed särama” konkursile laekunud projektid vaatab läbi 11-liikmeline hindamiskogu. Tulemused avalikustatakse Noortepanga kodulehel, kõigi taotlejatega võtab pank ühendust.

Toetusprogramm “Tähed särama? toimub tänavu juba seitsmendat aastat. Möödunud kuue aasta jooksul on üle 250 idee saanud toetust kokku üle 6 miljoni krooni.

KRISTIINA TAMBERG,
Hansapanga meediasuhete juht

blog comments powered by Disqus