Vudilas valmis Eestimaa üks kiiremaid liulaskmisrenne

Kaiaveres Vudila mängumaal valmis tänavuse suvehooaja lõpunädalateks üks kiiremaid liulaskmisrenne Eestis, toitlustamisettevõtted täienesid aga pannkoogikohvikuga.

Vudila rajaja Kajar Lemberi sõnul algas suveperiood Vudilas mais kolmetasandiliste liuradade avamisega. Alates hooaja viimastest nädalatest on aga võimalik liugu lasta kiires liurennis, mille pikkus on üle kuuekümne meetri. “Kes on liugu lasta proovinud, on loodetavasti saadud elamustega rahule jäänud,” märkis ta.

Lember lisas, et uutest atraktsioonidest valmis juulis ka ronimispüramiid ning toiduvaliku suurendamiseks ja järjekordade lühendamiseks avati neljas toitlustuskoht – pannkoogikohvik.

“Tänavu on Vudilas populaarne ka avar mängutuba, kus külastajatel on alates sellest aastast  võimalik nukkudega teatrit etendada. Eraldi nurk on seal ka imikute toitmiseks ja mähkimiseks. Tänaseks on seitsmel hektaril paiknevasse Vudila mängumaasse investeeritud üle 300 000 euro. Vudila ei saa kunagi valmis ning igal hooajal tuleb külastajatele midagi uut pakkuda. Tänavu on Vudila avatud kuni kooliaasta alguseni, 1. septembrilgi ootame kõiki siia lustima. Seejärel algavad ettevalmistused detsembrikuiseks jõulumaaks,” rääkis Lember.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus