Vudila mängumaale tuleb järgmisel suvel veepark

Tabivere vallas Kaiaveres asuvale kogu pere mängumaale Vudila lisatakse  tänavu atraktiivsust ja hubasust mitmete uute rajatistega, mis pakuvad veelgi vahvamaid vaba aja veetmise võimalusi. Järgmisel aastal tuleb mängumaale ka veepark.

OÜ Vudila Mängumaa üks omanikest Kajar Lember andis teada, et uus hooaeg algab neil 24. mail.

“Oleme saatnud sooduspakkumised lasteaedadele ja koolidele. Kõikide Eesti lastekodude lapsed kutsume aga külla tasuta.  Nii püüame ettevõtlusega tegelemise kõrval arendada ka sotsiaalset tegevust ning muudame tervisliku ja huvitava vaba aja veetmise võimalikult kättesaadavaks nendele, kes seda väga vajavad, kuid kellel endil võimalusi napib,” ütles ta.   

Väiksemad saavad seiklusraja

Lemberi sõnul rajatakse hiljemalt juunis Vudilasse väikestele lastele mõeldud seiklusrada, kus on uued võimalused turnimiseks. Juurde tuleb ka üks maabatuut ja torusaun, et jahedamatel ilmadel sooja saada. Lisaks on muretsetud ka  paar uut vesijalgratast ning mõned mänguautomaadid. Esmakordselt avatakse Vudila mängude maja, kus leidub ahvatlusi ka teravaid elamusi otsivatele pereisadele.

“Arvestades silmapaistvalt suurt kehakinnitajate ja janukustutajate arvu, avame lisaks senisele “Vuti  bistroole” ja Grillmajale ka uue toitlustuskoha, kus on saadaval joogid, jäätis ja kergemad suupisted.

Meelelahutust pakuvad juba Jõulumaalt tuttavad koduloomad. Saab pai teha lammastele, kitsedele ja küülikutele, ratsutada hobuste ja ponidega ning raskeveohobusega vankrisõitu teha. Juba eelmisel sügisel sai parkla serval valmis ka meie enam kui 20 meetri kõrgune vaatetorn, kuhu saab ka ilma päevapiletita minna kaunist ümbrust ja Vudilas toimuvat vaatama,” rääkis Lember. 

Aasta pärast avatakse veepark

Vudilas on alustatud juba  ettevalmistusi veepargi väljaehitamiseks.

“Sügisel   hakkame ellu viima projekti, mille käigus valmib järgmiseks suveks veepark – suur bassein ja liumäed, mille kütte- ja puhastusseadmed valmivad juba tänavu. Juba olemas olevad laste veealad ühendatakse automatiseeritud veepuhastussüsteemidega.  Praeguses olukorras on mul endal loomulikult keerukas kõigel näppupidi juures olla, kuid püüan ikka seoses mahukate uuendustega kõikidel vabadel päevadel  mängumaal tegutseda. Seoses  mu põhitööga Tallinnas  on suurem koormus teistel osalistel ja rohkem tuleb vaeva näha  partneril Jaago Roosmanni ja abikaasal Anželal,” tõdes  Kajar Lember. 

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus