Võitmatu U15 meeskonna eduregistrisse ka karikavõit

Jõgeva noorte saalihokimängijate edulugu sai möödunud reedel täiendust. Virtuse spordihoones toimunud U15 Eesti karikavõistlused võitis veenva ülekaaluga Jõgeva SK Tähe/Olivia 04.


Koduses spordihoones toimunud Eesti tugevamate noortemeeskondade karikaturniiri alustas Jõgeva meeskond poolfinaalis ülekaaluka 15:0 (8:0, 7:0) võiduga SK Tabasalu meeskonna üle. Meie mängijatest oli nelja väravaga resultatiivseim Margus Rosin. Kolmel korral jõudsid väravani Karl-Eerik Kukk ja Rome Andro Moora.

Fatpipe Eesti noorte karikavõistluste finaalis kohtuti seejärel Sparta team Automaailmaga ja võideti samuti kindlalt 8:2 (5:1, 3:1).

Kukk tegi finaalmängus koguni viis väravat. Rosin sai kirja kaks ja Oliver Heljand ühe täistabamuse.

„See meeskond on väga hästi läbi hooaja mänginud. Nii meistrivõistlustel kui ka karikavõistlustel jäi U15 esindus kaotuseta,” rääkis meeskonna treener Marko Saksing.

Treeneri sõnul on tegemist väga hea pundiga, kelle suhtumine treeningutesse on viimase peal.

„Loodan sellest meeskonnast lähema paari aasta jooksul saada täiendust meeste esindusmeeskonnale. Võimekaid mängijaid siin on. Küsimus on aga muidugi selles, millise valiku poisid pärast kooli lõpetamist teevad. Esimene hetk on pärast põhikooli lõpetamist ja siis pärast gümnaasiumi lõpetamist. Jõgeva on väike, siin palju valikuid pole. Peab lootma, et poistel on soovi jätkata õpingutega vähemalt gümnaasiumi lõpuni,” rääkis Saksing.

Eesti karikavõitjaks tulnud meeskonnas mängisid Margus Rosin, Marten Teppan, Kaspar Jaan Heljand, Mattias Lust, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Gregor Rande, Alex Kaarepere, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm ja Marek Rosin. Meeskonna füüsilise ettevalmistuse treener Ailer Mõtsar ja peatreener Marko Saksing.

Vooremaa

blog comments powered by Disqus