Valentiniballil oli õhus romantikat

Ball toimus teist aastat ning selle taga seisid kaks kümnenda klassi tüdrukut ? Eva Orupõld ja Kati Kask. Vahvale traditsioonile panid nad aluse täiesti omaalgatuslikult. ning hoolimata kõikvõimalikest ponnistustest, mis korraldusega kaasnesid, said neiud hakkama. Finantseerijaks oli Jõgeva Gümnaasium.

Eelmisel aastal jäi ballist osavõtt võrdlemisi väiksearvuliseks ja selleks, et tänavu rohkem külastajaid oleks, tehti hulganisti reklaami ja teavitustööd. Ballikuulutusi võis näha nii koolilehes kui ka koridorides, samuti viidi plakat ühisgümnaasiumi. Lisaks jagasid korraldajaneiud ka täpsemat infot kandvaid lendlehti. Pingutused tasusid end ära ja saalis oli rahvast pea poole rohkem kui eelmisel aastal.

Õhtu juhina tegutses vilistlane Tõnis Tobre, kelle eestvedamisel viidi läbi ka lõbusaid võistlusmänge, mis  panid proovile paaride oskused (näiteks kinnisilmi pusle kokkupanek). Sümboolse tasu eest lunastatud pilet andis võimaluse maitsta ka hõrgutavaid suupisteid. Samuti oli võimalik lasta teha kvaliteetseid sõbrapilte. Paari esimese tunni jooksul said kõik ballil olnud hääletada ballikuninganna ja -kuninga poolt. Kõige rohkem hääli said Liina Sobak ja Argo Rossner.

Tähtsaimaks balli osaks ? tantsimiseks ? oli esinema kutsutud ka live-bänd. Seekord vastutas balliliste jalakeerutuste eest ansambel Tjorven. Noormeeste esituses kõlas hulgaliselt romantilisi lugusid, mille järgi sai tantsida ka klassikalist peotantsu. Seda võimalust kasutati rohkelt ära ja suuremal osal ajast oli balliplats täis naerusuiseid paarikesi.

Kõik eelpool kirjeldatu ning ka saalikujundus, millega oldi väga palju vaeva nähtud, kujundasid äärmiselt meeldiva ja meeldejääva õhkkonna. “Jäime seekord väga rahule, ehkki mingil hetkel tundus küll, et üritusest ei saa asja. Õnneks kukkus kõik lõpuks hästi välja,? sõnas korraldaja Kati. “Järgmisel aastal proovime aga ikkagi veel paremini teha,? lubas ta optimistlikult.

MERLI KIRSIMÄE,
Jõgeva Gümnaasiumi abiturient

blog comments powered by Disqus