Uuest kuust muutuvad soodustused

Alates 1. märtsist muutuvad Elroni sõidukaardiga ostetavate piletite soodustused. Senine sõidukaardiga piletiostu soodustus (10 protsenti) jääb rongis kehtima vaid piletimasinast. Klienditeenindajalt ostes maksab pilet olenemata makseviisist võrdselt.


Rongides olevad piletimasinad on tänaseks töötanud veidi enam kui kuu ja neid kasutatakse üha enam – rohkem kui veerand inimestest, kes soovivad oma sõiduõiguse hankida rongist, teevad seda juba piletimasinat kasutades.

„Alates 1. märtsist muudame sõidukaardiga seotud soodustusi. Rongis saab pileti soetada piletimasinast või klienditeenindajalt, kuid selle erinevusega, et senine 10% sõidukaardi soodustus jääb kehtima vaid piletimasinast ostetavatele piletitele. Klienditeenindajalt ostes on piletid edaspidi sama hinnaga, sõltumata sellest, kas tasumine toimub sularahas, sõidukaardiga või pikematel diiselrongiliinidel pangakaardiga,“ sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Kuna valdav enamus reisijaid ostab sõidupileti rongist, siis tipptunni ajal ei pruugi neil õnnestuda piletit osta klienditeenindajalt, mistõttu ongi piletisüsteemi arendusega lisandunud rongidesse piletimasinad. „Inimlikult ei ole klienditeenindajatel võimalik jõuda tipptunni ajal kõikide reisijateni. Kuna reisijate arv on aastate jooksul oluliselt kasvanud, siis piletimüügi kõrval on oluline, et klienditeenindajatel jääks aega ka klientide abistamisele, sõiduinfo jagamisele ning ka sõiduõiguse kontrollimisele – vaid nii saame veelgi tõsta rongiteenuse kvaliteeti,“ rõhutas Kongo.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus