Torma loovutas esiliigas liidripositsiooni

SK Torma Sport korvpallimeeskond kaotas möödunud reedel koduväljakul peetud Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri mängus EMÜ SK-le seitsme punktiga 71:78 (19:18, 19:21, 16:16, 17:23) ning on kuue vooru järel alagrupis kolmandal kohal.

Tasavägiselt kulgenud mängu otsustaval veerandajal oli Torma Sport Marten Järviku tabava kaugviske järel 4.42 enne kohtumise lõppu vaid ühepunktises (65:66) kaotusseisus, kuid seejärel kodumeeskonna visked ligi nelja minuti jooksul enam korvi ei läinud ning külalised saavutasid võiduks piisava edumaa.

Torma mängijatest oli 21 punktiga resultatiivseim Fredi Parker, viis kolmepunktiviset tabanud Ako Tõnissoo lisas meeskonna arvele 19 ning Marten Järvik 11 punkti. Lauavõitluses oli kaheksa lauapalliga edukaim Jaanus Annok. Märt Tralla andis kuus resulatiivset söötu, Fredi Parkeri katmisel tegid tartlased üheksa isiklikku viga. Võitjatest kogusid Joosep Russak ja Jarko Kool võrdselt 14 punkti.

Võiduprotsendi järgi reastatavas turniiritabelis on esikohal EMÜ SK (71,4), järgnevad Tartu Kalev/Estiko (60), SK Torma Sport, Tamsalu Los Toros/Viru Haigla, Paide Viking Window (kõigil võrdselt 50) ning Kohila/Telia SK/Webware (16,7).

Homme õhtul kell 20 kohtub Torma Sport kohalikus spordihoones Paide Viking Windowʼga. Novembri algul Paides peetud eelmise omavahelise kohtumise võitis esiliiga valitsev meister Viking Window 84:76.