Tartus on laupäeval Eesti Aeroobikafestivali Lõuna-Eesti etapp

Festival on seni toimunud juba Keilas, Viljandis ja Pärnus. Ürituse eesmärgiks on anda võimalikult paljudele tervisesportlastele võimalus harjutada kvalifitseeritud treeneri juhendamisel, samuti saab festivalil tutvuda mitmete terviseporti toetavate teenustega ning tunda rõõmu heast seltskonnast.

Sportlik päev algab kell kümme hommikul kõigile jõukohase EasyAerobic treeninguga, osaleda saab ka BoxBic (poksi põhiliikumisel ja tehnikal põhinev treening), Latino (tantsuline treening ladina-ameerika rütmide saatel, mis ei nõua spetsiaalset ettevalmistust) tundides. Nii osalejana kui vaatajana saab tutvuda ka teiste aeroobikastiilidega.

Festivalil esinevad tantsutrupid, toimub Eestis üsna uue tervisespordiala BodyPumpi demonstratsioon ning FitGirl aeroobikavõistluse eelvoor. Viimane on mõeldud neile aktiivsetele harrastajatele ja treeneritele, kes tahavad oma füüsilist vormi proovile panna ja näidata ka publikule, mida nad treeningutega on saavutanud. Parimad pääsevad edasi poolfinaali.

Korraldajate hinnangul peaksid festivalist sportimiseks innustust saama nii need, kellele treeningud spordiklubis on igapäevaelu lahutamatuks osaks, kui ka need, kes alles otsivad võimalusi oma enesetunnet liikumise abil parandada.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus