Tartu- ja Jõgevamaa noortekeskused said toetust

Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu said toetust 11 Jõgevamaa ja Tartumaa projekti noorsootöö arendamiseks ja noortele paremate võimaluste pakkumiseks. Projekte toetati kokku üle 32 000 euroga.


Projektikonkursiga toetati Tartu- ja Jõgevamaal kolme nutiprojekti, mille eesmärk on rakendada või välja töötada info- ja kommunikatsioonitehnoloogia lahendusi noorsootöö arendamiseks. Tavaprojektide kategoorias said toetust kaheksa projekti, mille eesmärk on edendada avatud noorsootööd ning kaasata tegevustesse noori. Toetus jagunes üheksale Tartumaa projektile kogusummas 28 036 eurot ja kahele Jõgevamaa projektile 4 470 euro ulatuses.

Projektide hindamiskomisjonis osalenud ENTK peaeksperdi Karl Kirdi sõnul said toetuse oma kvaliteedi, uuenduslikkuse ja jätkusuutlikkusega silma jäänud projektid. „Kas sel aastal luuakse avatud noortekeskuste projektikonkursi toel noortele mitmeid uudseid ja huvitavaid võimalusi Tartu- ja Jõgevamaale. Silma jäi just tegevuste mitmekesisus,“ lisas Kirt.

Toetust said näiteks Põltsamaa noorte-ja elukestva õppe keskuse projekt “Rõõm liikumisest” 1 480 eurot. Lisaks ka Mustvee valla noortekeskuse projekt „Noortelt noortele“ 2 990 eurot.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus