Tahvelarvuti, lihtne seade, millega saab palju tehtud!

Viimasel ajal räägitakse palju tahvelarvutitest. Mis on see seade, mis on nii Eestis kui ka kogu maailmas võitnud südameid igas vanuserühmas –  lastest kuni eakateni?

Tahvelarvutil on tavaarvutiga üsna sarnased funktsioonid, kuid selle operatsioonisüsteem teeb seadme kasutamise tavaarvutist oluliselt lihtsamaks.  Kogu tahvelarvuti juhtimine toimub puutetundlikul ekraanil sõrmeliigutuse abil ning seal ei ole tõepoolest midagi keerulist. Selleks, et näiteks internetti kasutada, tuleb lihtsalt sõrmega puudutada interneti ikooni ja seejärel avaneb vastav aken.

Tegelikult on tahvelarvutit väga lihtne kasutada.  Internet oma lõputute võimalustega on läbi tahvelarvuti puutetundliku ekraani eriti hõlpsalt kasutatav – kogu maailma informatsioon ja meelelahutusvõimalused on vaid sõrmeliigutuse kaugusel.

Tahvelarvuti näol on tegemist nutika, ent samas lihtsa seadmega, mis asendab mitmeid teisi, sest koondab endas paljusid funktsioone.

Enamikul tahvelarvutitel on olemas juba sisse ehitatud digitaalkaamera, millega saab väga lihtsalt teha nii pilte kui ka videoid ning neid hiljem vaadata või redigeerida. Tehes tahvelarvutiga pilte ning salvestades neid näiteks e-posti saadetud kirjadest, saab endale koostada digitaalse foto- ja videoalbumi. Järelikult: kui soetate endale tahvelarvuti, kaob paljudel tavakasutajatel ära vajadus lisaks veel digitaalkaamera osta.

Kuna seadmel on tavapäraselt lausa kaks kaamerat, nii tagumine kui ka esimene, saab sellega mugavalt pidada videokõnesid. See tähendab, et kõneldes saab näha ka otsepilti vestluspartnerist. See lähendab perekondi üle maailma ning lubab olla  lähedaste tegevustega kursis täiesti uuel tasandil.

Tahvelarvutiga saab mugavalt vaadata ka ETV ja ETV2 saateid otsepildis ja arhiveeritud kujul. Seega, kui soovitud telesaade jäi nendelt kanalitelt vaatamata, saab seda lihtsalt tagantjärele vaadata.Video vaatamiseks ja raadio või muusika kuulamiseks on olemas kõlarid ning piisava suurusega ekraan.

Tahvelarvuteid kasutavad üsna laialdaselt ka raamatute, ajakirjade ja ajalehtede austajad, sest sealt on neid väga mugav lugeda, sest teksti suurust on võimalik muuta vastavalt soovile ning raamatud ja ajalehed on lugejaga alati mugavalt kaasas.

Meie klientide seas on täna vaieldamatult kõige menukam Huawei 4G LTE tahvelarvuti Media Pad 10. Tahvelarvuti menukus põhineb ülisoodsa hinna ja väga korraliku kvaliteedi suhtel. Suurtel turgudel, sealhulgas Ameerika Ühendriikides, on see seade tänu ülisoodsale hinnale ja headele kvaliteedinäitajatele kogunud tänaseks juba laialdast populaarsust.

i

KERTU KRIISK, Elisa tootejuht

blog comments powered by Disqus