Tähele jäi taas laeks poolfinaali jõudmine

Möödunud nädalal pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria kaks kohtumist, mis kaotati tiitlikaitsja SK Augur/Wastelandile. Nüüd ootab Tähe kolmanda koha mängu vastast teisest poolfinaalipaarist.

Möödunud kolmapäeval peetud teises poolfinaalkohtumises ei saanud JSK Selver/Tähe oma mängu kuidagi käima. Kõik rünnakuüritused lõppesid pallikaotusega ning pealelöögid olid SK Auguri väravavahile lihtsad püüda. Esimesel kolmandikul jäi SK Tähe taha 4:0. Kolmandiku lõpus oli Tähel võimalus ka skoor avada, kui kohtunikud määrasid Tähe kasuks karistusviske, kuid kahjuks ei suutnud Pavel Semenov seda realiseerida.

Teisel kolmandikul jätkus SK Auguri võidukäik. Tallinna võistkonna mehed viskasid järjestikku Tähe väravasse veel neli palli. Kolmandiku keskel oli Tähel  võimalus järjekordselt karistusviskest oma skoor avada, kuid sel korral ei õnnestunud palli vastase väravavahi selja taha toimetada Ilmar Niitovil.

Tähe väravavaht kiirabiga haiglasse

Viimasel kolmandikul oli Tähe kogu mängu üks ilusamaid momente, mil Sven Uue võttis hoo hästi üles ning purjetas üksinda mööda vastase mängijatest ja lõpetas rünnaku väravaga. Lisaks temale said käe valgeks ka Pavel Semenov ja Valery Maslov, kuid kokkuvõttes polnud mängu päästmiseks sellest abi. SK Augur põrutas Tähe väravasse veel kaks palli ning kohtumine lõppes skooriga 10:3.

Kogu mängu vältel kogunes Tähe mängijatele ka üsna palju karistusminuteid. Samas ei olnud kodumeeskonna mehed  kitsid kohtunike otsuste üle protesteerima. Viimasel kolmandikul sai ka kohtunikebrigaadil protestidest kõrini ning nad saatsid kaheks minutiks karistuspingile Nikolai Roobi, kes üsna valjuhäälselt ning kindlalt nõudis, et kohtunikud oma otsust muudaksid.

Lisaks suureskoorilisele kaotusele, oli mängu lõpp Tähe jaoks üsna traagiline. Paar minutit enne kohtumise lõppu püüdis Augur suure hooga rünnakule tulla, kuid Tähe väravas seisnud Gerno Rebane tuli sellele õigeaegselt vastu ning sai palli enda valdusse. Samas oli Auguri ründajatel juba nii suur hoog sees, et nad ei saanud enne väravavahti pidama ja kukkusid hooga noormehele selga.

Selle tagajärjel ei saanud Rebane algul platsilt püstigi ning suurtes valudes noormees talutati kohtumise lõpul platsilt kahe mehe vahel minema. Mängu lõppedes viidi noormees kiirabiga Tartu Maarjamõisa haiglasse. Õnneks midagi tõsist polnud ning poiss saadeti kodusele ravile, kuid sellest hoolimata on  tänavune saalihokihooaeg tema jaoks läbi.

Treener ei taha kedagi avalikult süüdistada

Kolmandas poolfinaalkohtumises ei saatnud Tähe mängijaid järjekordselt edu, avakolmandikul jäädi taas 4:0 kaotusseisu. Ka teisel kolmandikul ei suutnud Tähe mängijad millegi erilisega silma paista. Veelgi enam varjutas kohtumist kohtunike kahtlane vile, mille tagajärjel määrati kahele Tähe mängijale üsna hämaratel põhjustel kaks punast kaarti. Samas ei süüdista Tähe treener Marko Saksing kehvas mängutulemuses kohtunikke. Puudu jäi ikkagi mängijate endi tahtejõust ning hakkamisest.

Klubi treener ei tahtnud näpuga mängijate peale näidata ning nimetada, kelle esinemisega ta rahul ei olnud. Viimase kohtumise kaotas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond 5:12 ning terve poolfinaaliseeria 0:3. Kolmanda koha mängu vastane tuleb teisest poolfinaalist, kus vastamisi on TTÜ/Exel ja SK Saku Fortuna. Sellest paarist läheb võitja finaali ning kaotaja kohtub Tähega kolmanda koha heitluses.