Tähe rivistusse naasid Karis ja Songisepp

 

Vastselt alanud saalihokihooaja eel sai Vooremaa veergudel räägitud, et JSK Selver/Tähe rivistuses asub uuesti mängima Eesti kõigi aegade edukam saalihokimängija Rein Kivi. Siiski on Jõgeva saalihokiklubi täienenud veel kahe mängija võrra.

Lisaks Kivile on SK Tähe esindusmeeskonna rivistuses taas Martin Karis, kellel Jõgeva klubis kümneaastane staaž. Ta mängis Jõgeva meeskonna eest aastatel 1999-2009 ning on nüüd Tähes tagasi. Jõgeva eest on ta Eesti meistrivõistlustel visanud seitsekümmend üks väravat ja andnud kuuskümmend väravani viinud söötu. Meistriks on ta tulnud kaheksal korral. Karis mängis vahepealsed aastad Eesti Maaülikooli võistkonnas.

Veel alustab sel hooajal SK Tähe esindusmeeskonnas Roland Songisepp, kes mängis siin ka aastatel 2001-2005. Jõgeva võistkonna eest on Songisepp visanud kolmkümmend kuus väravat ja andnud kakskümmend kuus väravani viinud söötu. Kõikidel aastatel, mil Songisepp Tähes mängis, jõudis Jõgeva klubi ka Eesti meistritiitlini.

JSK Selver/Tähe on käesoleval hooajal pidanud juba kaks kohtumist, kuid nendes mängudes pole Songisepp ja Karis platsil olnud. Klubi treener Marko Saksing selgitas mõned nädalad tagasi, et meeste kokkusaamine mängude ajaks on keeruline, sest enamik neist on Jõgevalt kaugemal tööl. Samas on meestel oma taseme tõestamiseks veel poole aasta pikkune hooaeg ees.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus