Tähe noortemeeskonnad kasvatasid detsembris võiduarvet

Jõgeval, Tapal ja Valgas peetud mängudega jätkusid Eesti noorte saalihoki meistrivõistlused.

U17 vanuseklassi meistrivõistlustel osaleb tänavu viis meeskonda. Turniiri kahe kaotusega alustanud Jõgeva SK Tähe/Olivia 01 avas 1. detsembril Jõgeval võiduarve, kui tulemusega 5:2 alistati Jäneda SK. Kaks väravat viskas Alex Guske, ühe Oliver Heljand, Aleks Deinekin ja Margus Rosin. Teises kohtumises tuli jõgevalastel tunnistada aga Sparta Team Automaailma kindlat 9:0 paremust.

Kõigil meeskondadel on peetud neli kohtumist, võrdselt üheksa punkti on kogunud Sparta Team Automaailm, EMÜ SK ja SK Noorus. Tähe on kolme punktiga neljas, Jänedal on punktiarve avamata.

Järgmised kohtumised peetakse 17. jaanuaril Tartus. Tähe kohtub Nooruse ja EMÜ-ga, kellele avaringi mängud kaotati vastavalt 3:6 ja 5:11.

U13 vanuseklassi meistrivõistlustel osalevad tiimid kohtusid eelmisel kolmapäeval Tapal. Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 võitis avamängus Tamsalu EBE 12:7 ning seejärel Kuusalu 16:4. Rasmus Randoja viskas kahes mängus kokku üheksa väravat, Karl Mark Tammsaare arvele kogunes viis tabamust. Rome Andro Moora ja Karl-Eerik Kukk täiendasid jõgevalaste väravaarvet võrdselt nelja, Rikardo Paabort ja Kristofer Frank kahe ning Ralf-Gregor Laansalu ja Kevin Ots ühe tabamusega.

Võrdselt 12 punktiga on tabeli tipus Sparta Team Automaailm ja Jõgeva SK Tähe/Olivia 05. Järgnevad EMÜ SK (9 p), Kuusalu, Tamsalu EBE, HK Kaigas/Kehtna PK (kõigil 3 p) ja Ääsmäe (0 p). 10. jaanuaril kohtuvad jõgevalased Kuusalus EMÜ ja Spartaga.

U11 vanuseklassi meeskonnad mängisid viimati 4. detsembril Tapal. Jõgeva SK Tähe/Olivia 07 võitis selleski vanuserühmas mõlemad kohtumised ‒ Kuusalu alistati 4:2 ning Jäneda 15:3. Gregor Rande viskas kahes mängus kokku viis väravat, nelja tabamuse autoriks oli Marek Rosin. Markus-Lion Räitsak ja Alex Kaarepere said kirja kolm, Gregor Saar kaks ning Rasmus Moora ühe värava.

Tabeliseis: 1. EMÜ SK 18 p, 2. Jõgeva SK Tähe/Olivia 07 15 p, 3. HC Vipers 9 p, 4. Sparta Team Automaailm 8 p, 5. Jäneda SK 4 p, 6. Kuusalu 0 p. 5. jaanuaril kohtub Tähe Kuusalus Vipersi ja EMÜ-ga.

Kõige nooremad ehk U9 vanuseklassi meeskonnad kohtusid 8. detsembril Valgas. Jõgeva SK Tähe/Olivia 09 alistas Valga SHK 8:4, kuid kaotas seejärel väravaterohkes mängus Sparta Team Automaailmale 10:13. Nii Daniil Lavruškin kui ka Rasmus Moora viskasid kahes mängus kokku kaheksa väravat, Mikk Allika saatis palli vastaste väravasse kahel korral.

Seitsme tiimi osalusel peetavatel meistrivõistlustel on nelja mängu järel täisedu, 12 punktiga, tabeli tipus HC Vipers, jõgevalased on kolme punktiga kuuendal kohal. Mängudega jätkatakse 12. jaanuaril Tapal, Tähe vastasteks on SK Noorus ja Jäneda SK.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus