Tähe esindusmeeskond võitis kahte vastast

Möödunud nädalavahetusel spordikeskuses Virtus peetud Eesti saalihoki meistrivõistlustel sai spordiklubi Jõgeva Tähe esindusmeeskond kaks võitu, alistades Tallinna Kalevi 6:2 ja  Jäneda Spordiklubi 16:1.

Laupäevane kohtumine senini esiliigas mänginud Tallinna Kalevi võistkonnaga kujunes Tähe esindusmeeskonnale võrdlemisi raskeks. “Vastane mängis hästi ja ehk polnud me ka kõige paremas vormis,” ütles esindusmeeskonna kapten Lauri Hõim.

Laupäeval raske mäng

Kokkuvõttes suutis Tähe siiski vastast 6:2 võita. Margus Guss lõi kaks ning Tammi Kivi, Lauri Hõim, Valery Maslov ja Pavel Semenov ühe värava.

Mängu ajal oli ka üks Jõgeva saalihoki ajaloo tipphetki, kui Tähe esindusmeeskonna ründemängija Marko Saksing 450. Resultatiivsuspunktini jõudis, olles kokku visanud 240 väravat ja andnud 210 söötu.

“Me oleme Marko üle tõeliselt uhked ja loodame, et tippsportlasena saavutab ta ka vähemalt viiesajanda resultatiivsuspunkti,” kinnitas  Lauri Hõim.

Pühapäeval võitis Tähe esindusmeeskond 16:1 Jäneda spordiklubi. Selles mängus viskasid Pavel Semenov viis, Margus Guss ja Lauri Hõim kaks ja Siim Hõim, Targo Teial, Toomas Peterson, Nikita Bõstrov, Tanel Soidla ja Valeri Maslov ühe värava.

Viiest mängust viis võitu

“Jäneda spordiklubi alistamine on meile käesoleva hooaja meistrivõistlustel senistest võitudest kõige suurema skoorivahega,” märkis kapten Lauri Hõim. Tema sõnul on esindusmeeskond praegustel meistrivõistlustel mänginud ja ka võitnud viis mängu.

Laupäeval kell 18 kohtub Tähe esindusmeeskond aga spordikeskuses Virtus valitseva Eesti meistri Tallinna Tehnikaülikooli meeskonnaga.

“TTÜ meeskonnast kui mitmekordsest finaalivastasest tugevam olemine on meile väga oluline. Seepärast ootame mängu vaatama rohkesti pöidlahoidjaid ja fänne,” lisas Marko Saksing.

Jõgeva Tähe esindusmeeskonda kuulub nüüdsest ka nimekas saalihokimängija Vladimir Nurmi, kes on varem mänginud Soome meeskonnas Kirkkonummi Rangers, kuulunud 2003. aastal Eesti U19 koondisse ja esindanud 2004. aastast Eesti täiskasvanute koondist.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus