Taassündinud Pedja Pistriku võitis Keir-Christian Sugul

Käib turniiri viimane partii, kus vastamisi on Martin Zaplatin ja Keity Kurik. Laual toimuvat jälgivad juba turniiri lõpetanud mängijad. FOTO: TIIT LÄÄNE Pedja meiereis leidis aset kabeturniir Pedja Pistrik. 22. korda toimunud võistlusel mängiti taas rändauhinnana välja kunagise Pedja Pistriku koopia, mille esimeseks omanikuks sai Keir-Christian Sugul Jõgeva kabeklubist. MART REINU Eelmisel aastal Jõgeva kabeklubi…


Kogu artiklit saab lugeda Vooremaa digilehest või paberväljaandest, mis on saadaval Jõgevamaa ajalehtede müügikohtades ja maksab vaid 2,5€.

Telli paberleht Telli digileht Sisene digilehe lugejana

Oled juba portaali kasutaja? Logi sisse siin