Supernoova alustab taas

Traditsiooniliselt toimub moedisainerite konkurss Supernoova kahes võistluskategoorias ? nooremas ja vanemas. Mõlemas kategoorias toimub eelvoor, mille käigus rahvusvaheline ?ürii valib eelnevalt esitatud anonüümsete kavandite alusel välja mõlemast vanuserühmast kümme finalisti.

Vanemas vanusekategoorias võistlevad Supernooval need, kellel on 2007. aasta juunikuuks omandatud keskharidus. Oodatud on kõik professionaalsed moedisainerid, tudengid, amatöörid, ülikooli lõpetanud, vabakutselised ja teised üle 20 aastased vähemalt keskharidusega isikud.

Nooremas grupis saavad kaasa lüüa kõik juunikuu seisuga keskharidust omandavad isikud, st need, kes on omandanud põhihariduse ja hetkel õpivad keskharidust andvas asutuses.

Supernoova on läbi aegade olnud noortele moekunstnikele hüppelauaks ning andnud rohelise tule rahvusvahelisele karjäärile ja muudele huvitavatele väljakutsetele.

Supernoovale pürgivate rõivakunstnike kahte kavandit lõppvõistlusele planeeritavast kollektsioonist oodatakse 19. aprilli keskpäevaks järgneval aadressil:

OÜ Urbancorp/Supernoova Harju tänav 6 (II korrus) 10130 Tallinn.

Täpsemad SuperNoova 2007 võistlustingimused leiate kodulehelt www.supernoova.ee/reglement.html. Lisainformatsiooni saab telefonidelt
6 310 580 ja 56 256 666, e-posti aadressilt supernoova@orgcom.ee ning kodulehekülgedelt www.supernoova.ee ja www.orgcom.ee.

blog comments powered by Disqus