Sten Oja ei pruugi uuel aastal Euroopa meistrivõistlustel starti saada

Eesti seni edukaima rallikrossisõitja Sten Oja meeskond teatas esmaspäeval suhtlusvõrgustiku Facebook vahendusel, et sel hooajal tehtud halbade otsuste tõttu on Stenil keeruline saada uuel aastal Euroopa meistrivõistlustel starti. Lõppenud hooaja alguses lootsid Sten Oja ja tema meeskond jõuda Euroopa meistrivõistluste mõnel etapil vähemalt A-finaali. Paraku vedas Steni tihtipeale tehnika  alt ning seetõttu õnnestus tal startida vaid Kouvola etapil, mis lõppes talle katkestamisega.

Tulenevalt sellest, et 2013. aasta hooajal on Ojal praeguse seisuga keeruline midagi Euroopa meistrivõistlustel saavutada, arvas meeskond, et nad muudavad taktikat ning loodavad sellega kindlustada Steni pääsu Euroopa meistrivõistluste karussellile 2014. aastal.

See, millise autoga Sten uuel aastal stardib, on samuti lahtine. Praegu katsetab ta sõitmist kahe autoga. Tema praegune võistlussõiduk sai selle hooaja lõpuks siiski niivõrd heasse seisukorda, et jätkamine ning edukate tulemuste saavutamine just praeguse Mitsubishi EVO-ga pole võimatu.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus