Spordist lühidalt

Viirelaid-Kapp teel meistritiitlile

Eesti Spordiveteranide Liidu 2005. aasta meistrid bridzis nii paaridele kui ka nelikutele Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp on vahepealsest mõõnaperioodist üle saanud ning astusid võiduga maakonna meistrivõistlustel paaridele (viies võit) suure sammu meistritiitli poole.

9. ja 10. voorus võidutsenud Eino Ennist-Ago Lindsaar on jäänud viimastes mängitud voorudes tagaplaanile. Stabiilselt on aga mänginud K. Ojassalu-Mek?un-Kivik, V. Ojassalu-Sutt, Rumvolt-Epro, kes on ka peamised pretendendid II-III kohale.

Saskut mängiti hoolega

Juulis peeti Põltsamaa piirkonnas koguni neli saskuturniiri. Venevere puhkemajas peetud metsameeste turniiri võitsid põltsamaalased Aivo Haan-Hillar Raudla, OÜ Graniit suvepäevadel Andres Kits-Arvi Eerik.  Võisiku külaseltsi Ewa turniiril jagasid Pajusi “vanade kalade” Margus Haani ja Jaan Paltsiga esikohta noormängijad Lauri Ottis-Hannes Altoja, Rivaali kohvikust lahkusid võidu ja auhinnaga Otto ja Kaljo Ojassalu.

Sporti tehakse iga päev

Järgmisel nädalal sporditakse Põltsamaal iga päev. Esmaspäeval, 6. augustil võisteldakse petankis, teisipäeval “Sport” staadionil jalgpallis ja kohvikus Rivaal saskus.

Kolmapäeval kohtuvad uuel kunstmuruga väljakul Põltsamaa jalgpalliveteranid siit- ja sealtpoolt jõge, neljapäeval, 9. augustil mängitakse Hullava Naise pubis maakonna 14. voor  bridzis paaridele.

Reedel mängitakse taas jalgpalli, laupäeval ja pühapäeval peetakse ühisgümnaasiumi spordiplatsidel, rannas ja Felixhallis Põltsamaa jõe XXXIII suvemängud 14 spordialal. Esmakordselt on mängude kavas tennis ja sulgpall.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus