SPORDI LÜHIRIDU

Mälestati Peeter Peetsi

Peeter Peets oli aktiivne ühiskonnategelane ning Põltsamaa piirkonna üks paremaid maletajaid ja bridzimängijaid. Tema mälestusõhtul Põltsamaa kultuurikeskuses mängiti kaks partiid. Vastastest olid 2:0 paremad Aidu maletajad Ants Mägi ja Jaan Nõmmik ning põltsamaalane Villu Ojassalu. Kolmas aidulane Vambo Plink sai 1,5 punkti.

Maire Lepale kaks medalit

Kui Jõgeva meesveteranid-lauatennisistid tulid Haapsalus toimunud Eesti spordiveteranide lahtistelt meistrivõistlustelt tagasi ?tühjade taskutega?, siis naised tõid koju kolm medalit.

Oma vanusegrupis said kolmanda koha Maire Lepp ja Anne Pern, esimene tuli koos türilase Voldemar Tusisega segapaarismängus teiseks.

Põltsamaal mängitakse petanki ka talvel

Talvekuudel mängitakse Põltsamaal petanki esmaspäevaõhtuti spordikooli maadlussaalis. Naistepäevale pühendatud individuaalturniiril olid täpsema käe ja silmaga Vladimir Valejev, Jüri Pärna ja Maire Lepp ning võistkondlikult Villu Ojassalu ja Vladimir Valejev.

Põltsamaa lahtised kevad-talvised meistrivõistlused petankis peetakse 27. märtsil algusega kell 16 spordikooli maadlussaalis. Oodatud on kõik mänguhuvilised.

Kolmel paaril võrdselt punkte

Pilistveres mängiti talvise sessiooni IV saskuvoor. Kolmele mängupaarile kanti protokolli võrdne arv punkte ? 68. Need olid Jaan Palts-Margus Haan, Aivar Pähkel-Janek Samet ning Jaan Sutt-Villu Ojassalu. Nelja vooru järel on enim punkte Sutil-Ojassalul, Kuusikul-Vingissarel, Haanil-Paltsil, kahel Killil ja Juhandil-Kohol.

II voor mängitakse 22. märtsil kell 18 Võisiku-Kundrussaare külaseltsi EWA ruumides.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus