SK Noorus 96 jalgpallipoisid võitsid tänavuse Eesti Meistrivõistluste turniiri

Jõgeva Noorus SK 96 poisid võitsid tänavustel Eesti Meistrivõistlustel jalgpallis C II vanuseklassis ja Lõuna alagrupis kõik 14 mängu. Võidukad poisid lõid vastastele 102 väravat ja lasid enda väravasse 3 palli.

Nad võitsid ka hiljuti toimunud kolm viimast mängu. Jalgpalliklubi Merkuur Valga võitsid Jõgeva Noorus SK 96 poisid seisuga 2:0, SK Kirm seisuga 5:0 ja Tartu Tammeka II seisuga 12:0.

Treener Igor Orlov rääkis, et poistel on veel ees üleminekumängud jalgpalliklubidega FC Kuressaare ja FC Lootus.

Hetkel on käimas Jõgeva linna koolide vaheline jalgpalliturniir. Kaks mängu on peetud ja kolm mängu on veel ees. Igor Orlov kutsub kõiki kaasa elama.

Teiste kuni neljandate klasside koondvõistkondade vahelises mängus võitsid Jõgeva Gümnaasiumi poisid Ühisgümnaasiumi poisse seisuga 3:1.

Viiendate ja kuuendate klasside koondvõistkondade vahelise mängus olid aga võidukad Jõgeva Ühisgümnaasiumi poisid, võites Gümnaasiumi poisse seisuga 7:1.

Täna kell 18 kohtuvad Jõgeva aleviku staadionil seitsmendate ja kaheksandate klasside koondised, homme samal ajal 11.-12. klasside koondvõistkonnad ja ülehomme kell 18 üheksandate ning kümnendate klasside koondised.

Treener Igor Orlov teatas, et SK Noorus 96 noorema rühma treeningud toimuvad teisipäeviti kella 17.00-18.30-ni ja neljapäeviti kella 16.00-17.30-ni.

RAIVO SIHVER

blog comments powered by Disqus