Selgusid maakonna paremad

Supervälkude kabe kompleksvõistlus (64, 100, brasiilia, pöörd) tõi kohale vaid kuus kabetajat, neist üks Jõgeva linnast ja viis vallast.

Pingelisel turniiril, mis oli kaheringiline ja kestis üle kuue tunni, mängiti nelikümmend partiid. Võistkondlikult oli parim firma ORTHEZ 44 punktiga (Kalle Lokk ja Urmas Poom). Teine oli Kurista 39 punktiga (Sulev Luht ja Heldur Laumets). Individuaalselt oli edetabel järgmine.

I Kalle Lokk 23,5 punktiga, II Urmas Poom 21,5 punktiga, III Sulev Luht 20,5 punktiga. Järgnesid Kaarel Ots ja Ärni Aia (mõlematel 18,5 punkti) ja Heldur Laumets 17,5 punktiga.

Maakonna stabiilsemad kabetajad kolme tosina mängija hulgas on järgmised.

Kalle Lokk on osalenud kõige enam ? 12 korda. Tema punktisumma on 344. Kaarel Otsal Jõgeva vallast on 349 ja Urmas Viskil Jõgeva linnast 346 punkti. Neljas on Paul Evard Põltsamaalt, viies Sulev Luht Kuristalt ja kuues Jaan Peets Laiuselt, punkte vastavalt 332, 329 ja 326.

Järgnevad linnamehed Ärni Aia, Lembit Maidla ja Rein Orav ning vallast pärit mees Heldur Laumets.

Auhindade eest tänavad kabetajad OÜd Siimusti Autoveod, võistluspaiga eest Kaitseliitu.

Järgmisel korral saavad kabetajad kokku 6. jaanuaril 2007 kell 10.00 Kaitseliidu saalis, kui selgitatakse välja Kurista 37. Uusaastaturniiri parimad, nii naised kui mehed.

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus