Selgusid maakonna meistrid tennises

Ülemöödunud nädalavahetusel selgitati Jõgeva tenniseväljakul välja maakonna parimad tennisistid. Meistriteks krooniti noored mängijad.

 

Tänavuste Jõgeva maakonna meistrivõistluste järjekorranumber oli 19 ja alates 2009. aastast peetakse neid koduväljakul. Varem Jõgeval tenniseväljak puudus ning mängud peeti Tartus Toomeoru platsil või  Äksis.

Sel korral võttis meistrivõistlustest osa ka üsna palju noori uustulnukaid. Naiste üksikmängus tegi peaaegu puhta töö Põltsamaa neiu Silvia Linnuste, kes on vaid 15 aastane. Linnuste võitis kõik kohtumised, neist kaks üsna ülekaalukalt. Sel korral ei võtnud meistrivõistlustelt osa Eva-Mari Luts, kes on varem ka maakonna meistriks tulnud.

Mehi oli osalemas üheksa. Seekord ei löönud meistritiitli väljaselgitamisel kaasa Gunnar Koll ning Juhan Telgmaa, kuid nende meeste puudumisest hoolimata olid mängud pingelised ning konkurents tihe. Tänavu ei saanud keegi vastu Torma mehele Krister Raudsepale, kes alistas finaalis Illimar Sibula 6:2;6:4. Kolmanda koha mängus saavutas linnapea Kalmer Lain võidu Andro Jakobi üle. Kolmanda koha sai Lain skooriga 6:4;6:2.

Meeste paarismängus tuli kõrgemad kohad jagada neljal paaril. Sel korral ei olnud vastast tänavuste meistrivõistluste kahele edukamale mehele — Krister Raudsepp ja Illimar Sibul saavutasid kindla võidu. Segapaaride mängudest võttis osa kuus paari. Selles arvestuses olid parimad naiste edetabelis neljanda koha saanud Barbara Laul ja Krister Raudsepp. Neile jäid finaalis 8:3 alla Silvia Linnuste ja Kalmer Lain. 

Mehed

 1. Krister Raudsepp

 2. Illimar Sibul

 3. Kalmer Lain

Naised

 1. Silvia Linnuste

 2. Sirje Goroško

 3. Tatjana Orlova

Meeste paarismäng

 1. Krister Raudsepp-Illimar Sibul

 2. Kuldar Lääne-Priit Jõeäär

 3. Kalmer LAin-Andro Jakobi

<strong>Segapaarismäng

 1. Barbara Laul-Krister Raudsepp

 2. Silvia Linnuste-Kalmer Lain

 3. Anneli Alajaan-Illimar Sibul

Tennisekuul saab trenni teha täiesti tasuta

Jõgeva tenniseklubi Artemis ootab 6-10-aastasi lapsi tennist mängima. 13. septembrist 13. oktoobrini on tennisekuu, mil treeningutel saab osaleda täiesti tasuta. Tenniseklubi Artemis treener Hillar Sibul ootab noori treeningutele igal teisipäeval ja neljapäeval kell 15.00.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus