Puurmanis kutsutakse südamenädalal võimlema

Seoses üle-eestilise südamenädalaga  tuletatakse Puurmani valla kodulehel rahvale meelde, et  sealses spordi- ja kultuurimajas toimuvad Annela Järviku eestvedamisel esmaspäeviti tasuta võimlemistunnid. Annela Järviku sõnul viib ta esmaspäeviti  läbi kaks treeningut. Päeval kogunevad treeningule  peamiselt eakamad inimesed, aga ka need töölkäijad, kellele päevane treeninguaeg paremini sobib. Õhtuti tulevad treeningule peamiselt tööealised, kelle vanus jääb 40 ja 50 eluaasta piiresse. Juhendaja tõdes, et sügisel alustavad paljud võimlemist suure vaimustusega, aga kõik ei pea kevadeni vastu, vaid tüdinevad. Üldiselt kestavad võimlemistunnid septembrist mai lõpuni, kuid eakad tahavad kevadel varem lõpetada, sest kibelevad aiamaale.

Tuleval sügisel loodab Annela Järvik alustada ka noorematest inimestest koosneva grupi juhendamist, kellega saaks teha raskemaid  ja keerulisemaid harjutusi.

Treener soovitab inimestel võimlema tulla, sest suuremates linnades ja mitmel pool mujalgi tuleks taolise treenimisvõimaluse eest päris kopsakas summa maksta,  Puurmanis on see aga osalejatele tasuta.    

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus