Pühajärve Puhkekeskuses mõõdetakse norskamist

Pühajärve puhkekeskuse tervisekeskusele osteti käekellakujuline aparaat, millega saab mõõta norskamise tugevust. ?Aparaat kinnitatakse kliendile ööseks käe külge, kus ta annab märku tugevast norskamisest ja vajadusest magamisel asendit muuta. Nii tagatakse patsientidele võimalus paremini magada,? ütles Pühajärve Puhkekeskuse juhatuse liige, omaaegne Jõgevamaa spordijuht Jüri Kork.

?Uusi raviprotseduure võtame tervisekeskuses kasutusele pidevalt. Hiljuti muretsesime ka jalgade osonaatori, mis on väga tugeva desinfitseeriva toimega, ravib jalgade vereringet ning samuti seenhaigusi,? lisas Kork.

Möödunud nädalal sai Pühajärve Puhkekeskus peaministrilt tunnustuskirja seoses kuulumisega viie Eesti parima turismiettevõtte hulka. Jüri Korgi hinnangul põhineb ravi- ja turismiasutuse edu tugeval äristrateegial, heal müügioskusel ning kõrgetasemelisel teeninduskultuuril.

Pühajärve Puhkekskuse ravi- ja puhketeenuseid kasutavad 47 protsendi ulatuses Eestimaa elanikud. Välismaistest klientidest on esikohal soomlased.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus