Põltsamaal tutvustatakse õpilastele kohalikke ettevõtteid

Põltsamaa linnavalitsuse spetsialist Reelika Neeno märkis, et koostöös Põltsamaa piirkonna ettevõtjate ja Põltsamaa linna, Põltsamaa, Pajusi ja Kolga-Jaani vallaga uuriti piirkonna koolide õpilaste arvamust elamise-töötamise võimaluste kohta Põltsamaal tulevikus.

“Selgus, et enamasti ei ole noored teadlikud siinsetest pakutavatest töövõimalustest. Sellest tulenevalt on kavas tutvustada noortele Põltsamaa ettevõtlust lähemalt.

13. märtsil peetav ettevõtlust tutvustav päev on suunatud piirkonna koolilõpetajatele eesmärgiga anda informatsiooni selle kohta, millised asutused ning võimalused on üldse Põltsamaa piirkonnas töö leidmiseks,? rääkis Neeno.

Reelika Neeno sõnul tuntakse sel aastal kõige rohkem huvi Põltsamaa Felixi, Puit-Profiili, E-Piima Põltsamaa Meierei, Konesko Mällikvere tehase, Kitzinger-Progressi, Viraito ja Vali Pressi külastamise vastu.

Ettevõtteid külastavad Kolga-Jaani, Leie, Lustivere ja Adavere Põhikooli, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi ja Põltsamaa Ametikooli õpilased.

Kavas on muuta ettevõtlust tutvustav päev traditsiooniks, et 9. ja 12. klassi õpilastel oleks igal aastal võimalik sellest osa saada.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus