Põltsamaa ja Jõgeva korraldavad ühise heakorrakonkursi

Jõgeva ja Põltsamaa linnavalitus on praeguseks kinnitanud konkursi juhendid. Mõlemas linnas hakatakse konkursil eraldi hindama ühepereelamuid, korter- ja ridaelamuid, ühiskondlikke hooneid ja ettevõtteid. Konkursi läbiviimist koordineerivad Jõgeva linnaaednik Taivo Paeveer ja Põltsamaa linnaaednik Inge Angerjas.

Algul valivad heakorrastatumad objektid välja mõlema linna komisjonid, seejärel alustab tööd ühine komisjon. Komisjoni liikmed otsivad ise heakorrastatumaid objekte ja ootavad ühtlasi infot ka elanikelt.

Konkursi tulemusena selgitakse välja eeskujulikumalt heakorrastatud objektid igas rühmas. ?Kaks linna korraldasid esmakordselt ühise heakorrakonkursi 2002. aastal. Selline konkurss võimaldab võrrelda mõlema linna heakorda ja omandada vastastikku kogemusi,? lausus Jõgeva linnapea Viktor Svjatõsev.

Põltsamaa linnaaednik Inge Angerjas ütles, et heakorrakonkurss pole kahe linna vaheline võistlus, vaid koostöö- ja arendusprojekt. “Ehk kaasatakse tulevikus sellesse ka kolmas Jõgevamaa linn Mustvee, sest omavalitsused peaksid iga koostöövõimalust ära kasutama.?

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus