Põltsamaa Ettevõtjate Liidu presidendina jätkab Andres Vään

Põltsamaa Ettevõtjate Liidu president Andres Vään märkis, et 2006.-2007. aasta tegevusperioodil jätkas organisatsioon enesetäienduse võimaluste pakkumisega oma liikmetele ning avaldas oma arvamust mõnegi piirkondliku majandusprobleemi suhtes. “Avaldasime kirja, milles toetasime betoonitehase väljaehitamist Põltsamaa piirkonda. Samuti korraldasime traditsioonilise ettevõtluspäeva ja andsime välja teatmiku “Ettevõtlik Põltsamaa. Ettevõtjate Liit 2007″, mis erinevalt varasematest trükistest annab ülevaate ka erinevate majandusharude ajaloost meie kodupiirkonnas ning on illustreeritud mitmete fotodega Teise maailmasõja eelsest Põltsamaast ja tolle aja ettevõtjatest, ” rääkis Andres Vään.

Põltsamaa Ettevõtjate Liidu uue juhatuse liikmeks valiti Andres Vään, osaühingu Melior juhataja Eda Joosep ja TK-TEAM juhataja  Ants Reinumägi, kes kuulusid ka eelmisse juhatusse. Traditsiooniliselt valitakse üks juhatuse liikmeteks presidendiks ja praktilisel ühehäälselt otsustati, et selles ametis jätkab Andres Vään.

Andres Vään juhib Põltsamaa Ettevõtjate Liitu kuuendat aastat.

15. aastapäeva puhul istutas Põltsamaa Ettevõtjate Liidu esindus Sõpruse parki hariliku tamme. “See on märk meie vastastikusest ja usalduslikust koostööst, ” ütles Sõpruse pargi rajaja Ants Paju

Lähiajal on oodata ka Põltsamaa Ettevõtjate Liidu liikmeskonna suurenemist. Ühendusega kavatseb taas liituda piirkonna üks suuremaid tööandjaid ? osaühing Põltsamaa Graniit: “Meie firma oli ka Põltsamaa Ettevõtjate Liidu asutajaliige. Nüüd oleme otsustanud taas ettevõtjate liitu astuda, sest kui majandusinimesed koos probleeme arutavad, jõutakse ka kiiremini paremate tulemusteni, ” ütles OÜ Põltsamaa Graniit juhataja Hendrik Allsaar.

Sünnipäeva puhul õnnitlesid Põltsamaa Ettevõtjate Liitu Jõgeva maavanem Aivar Kokk, Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots, linnavolikogu esimees Toivo Kroon ja SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus juhataja Katrin Rajamäe.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus