Politseikroonika

Vargused

23. oktoobril kella 2 ajal siseneti lukustamata rõduukse kaudu Adavere alevikus Kuuse tänaval asuvasse korterisse ning varastati kaks vene päritolu käekella, neli pudelit õlut ja paar sokke.

Ajavahemikul 28.-29. oktoobrini on Tabivere vallas Pataste külas talu territooriumilt varastatud 18 metallist aiaposti. Vargusega tekitatud kogukahju on 6200 krooni.

Ajavahemikul 27.-28. oktoobrini on Palamuse vallas Visusti külas aktsiaseltsi töökojast varastatud omavalmistatud gaasikeevitaja. Vargusega on tekitatud kahju 5000 krooni.

Ajavahemikul 9.-30. oktoobrini on Tabivere vallas Pataste külas tallu sisse murtud ning varastatud vene päritolu televiisor, diivanilaud, umbes 30 PlayStation CD-plaati ja kirves. Varguse ja lõhkumisega on tekitatud kahju kokku 7950 krooni.

Ajavahemikul 1.-30. oktoober on Põltsamaa vallas Vitsjärve külas tallu sisse murtud ning varastatud televiisor Panasonic, kaks õlimaali, söegrill ja ühe plaadiga elektripliit Boman. Varguse ja lõhkumisega on tekitatud kahju kokku 5700 krooni.

30. oktoobril kell 11 teatati, et Kasepää vallas Metsakülas on puhastusseadmete juures vargad. Sündmuskohal tabati kolm meest, kes üritasid varastada viie meetri pikkusi plasttorusid. Sündmuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Liiklusõnnetused

29. oktoobril kell 11.20 juhtus liiklusõnnetus Jõgeval Aia ja Põik tänava ristmikul, kus põrkasid kokku sõiduautod Audi 100 ja Ford Sierra. Liiklusõnnetuses keegi vigastada ei saanud ning juhid pöörduvad edasi kindlustusse.

30. oktoobril kell 14.37 teatati, et Põltsamaa vallas Kaliküla külas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 134. kilomeetril sõitis Moskvit? parema küljega vastu teepiiret, sest sõiduautost möödunud kaubik pööras möödasõidu lõpetamisel Moskvit?ile järsult ette. Liiklusõnnetused inimesed vigastada ei saanud, tehnilisi vigastusi sai sõiduauto.

1. novembril kell 8.10 juhtus liiklusõnnetus Jõgeval Suurel tänaval, kus parklast väljunud sõiduauto Audi 80 ei andnud teed peateel liikunud sõiduautole Audi 80. Autojuhid said omavahel kokkuleppele ning pöörduvad edasi kindlustusse.

Muud juhtumid

Tänu tähelepanelikele kodanikele tabati möödunud nädalavahetusel kolm alkoholijoobes sõidukijuhti. 29. oktoobril kella 23.40 ajal peeti Põltsamaa vallas Pauastvere külas Tallinna-Tartu maantee 127. kilomeetril kinni Mitsubishi Colt, mida juhtinud Tõnisel (1972) tuvastati alkoholijoove. 30. oktoobril kella 20.15 paiku teatati politseile, et Jõgeval Tallinna maanteel asuva bensiinijaama juures sõidab Ford Escort, mille juht on arvatavasti purjus. Politsei tuvastaski Fordi juhtinud Ruslanil (1969) alkoholijoobe. Kolmas alkoholijoobes sõidukijuht tabati tänu tähelepaneliku kodaniku vihjele 30. oktoobril kella 23.27 paiku Kasepää vallas Omedu külas. Sõiduautot BMW juhtinud Stanislavil (1976) tuvastati alkoholijoove. Politsei tänab tähelepanelikke kodanikke.

KRISTI KUUSIK,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus