Politseikroonika

Vargus
16. septembril kella 16.50 ajal avastati, et Jõgeval B. Alveri tänaval asuvast korterist on varastatud murutrimmer Stihl FS-400 maksumusega 5000 krooni.

Sissemurdmised
Ajavahemikul 10. juulist 2. septembrini on Jõgeval sisse murtud Tähe tänaval asuvasse korterisse ning varastatud tolmuimeja, elektriradiaator, ümmargune tumba ja tugitoolivaibad. Omaniku sõnul on kahju tekitatud kokku umbes 10 000 krooni.

Ööl vastu 17. septembrit on sisse murtud Torma alevikus asuvasse lasteaeda ning varastatud kaks arvutimonitori, kaks arvutikõlarit, kaks klaviatuuri, arvuti akupatarei UPS, protsessor, videomakk, printer, mikrolaineahi, koopiamasin ja televiisor. Tekitatud kahju suurus on täpsustamisel.

18. septembril kell 14.29 teatati, et Põltsamaa vallas Sulustvere külas on sisse murtud talumajja ning varastatud värviteler Samsung. Kahju on tekitatud kokku 1900 krooni.

Tabati pisivargaid
15. septembril kella 13.50 ajal tabati Jõgeval Tähe tänaval asuvas kaupluses Hilja (1934), kes üritas poest väljuda kauba eest tasumata. Et naist on ka varem varguse eest karistatud, alustati kriminaalmenetlust.

17. septembril kella 13.10 ajal tabati Põltsamaal Lossi tänaval asuvas kaupluses poiss (1995), kes üritas varastada ?okolaaditahvlit.

Tekitati kehavigastusi
18. septembril kella 5.20 ajal sõitis politsei Jõgeval Aia tänaval asuvasse korterisse kontrollima noaga ähvardamise teadet. Sündmuskohalt leidis politseipatrull kergete noahaavadega Janeki (1985), kes toimetati esmaabi osutamiseks Jõgeva Haiglasse. Korteris viibinud alkoholijoobes Marekilt (1972) võeti ära taskunuga ning ta toimetati kainenema. Sündmuse asjaolud on selgitamisel.

Liiklusõnnetused
16. septembril kella 17.10 ajal juhtus liiklusõnnetus Mustvee linnas Pihkva tänaval, kus sõiduauto Mazda 626 hakkas sooritama vasakpööret, kui talle sõitis tagant otsa VAZ 21063. Avariis inimesed vigastada ei saanud. Mõlemad juhid olid kained.

17. septembril kella 21.50 ajal jooksis Saare vallas Kallaste ristmiku lähedal sõiduautole Ford Transit ette metskits, mille tagajärjel sai sõiduk kergemaid mõlke. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud, loom hukkus sündmuskohal.

18. septembril kella 23.40 ajal jooksis Põltsamaa vallas Mõhküla-Eistvere tee 3. kilomeetril sõiduautole Seat Ibiza ette metskits. Otsasõidu vältimiseks juht pidurdas ning püüdis loomast mööda sõita. Selle tagajärjel kaotas auto juhitavuse, sõitis teelt välja ja rullus üle katuse. Liiklusõnnetuses leegi vigastada ei saanud.

18. septembril kella 14.20 ajal juhtus liiklusõnnetus Jõgeva-Puurmani tee 2. kilomeetril, kus teele jooksnud uluki tõttu sõitis teelt välja sõiduauto Ford Sierra, mida juhtis Ene (1961). Auto rullus üle katuse. Sündmuskohal anti esmaabi sõidukis viibinud neiule (1985), teine kaassõitja Veiko (1983) toimetati Tartusse traumapunkti.

KRISTI KUUSIK,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus