Politseikroonika

Vargused
Ajavahemikul 21.-22. augustini varastati Jõgeva vallas Kõola külas talu hoovis asuva traktori MTZ -50 L küljest mitmeid detaile. Vargusega tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

13. augusti südaöö paiku teatas kannatanu, et oli koos kahe tundmatuga Põltsamaal Veski tänaval oma kodus alkoholi tarvitanud. Pärast külaliste lahkumist olid aga korterist kadunud mobiiltelefon Nokia 1100, pangakaart, sularaha ning muid väiksemaid esemeid. Esialgsetel andmetel on omanikule tekitatud kahju 1540 krooni.

Sissemurdmised

23. augustil kell 13.20 teatati, et Põltsamaa vallas Võhmanõmme külas on sisse murtud ettevõtte lattu ning varastatud elektriliini kaablit ja vaskkaablit. Varastatud esemete kogus ja täpne kahju on selgitamisel.

Ajavahemikul 7. Juulist 24. augustini on Jõgeva vallas Soomevere külas sisse murtud elumajja ning varastatud kolm elektritrelli, telefoni automaatvastaja Grunding, mobiiltelefonid Ericsson 628 ja Nokia 2110, pikksilm ning mitmesuguseid tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

Röövimine

7. augustil kella 22 ajal peksid kaks noormeest Puurmani alevikus jõe ääres rusikate ja jalgadega Igorit (1981). Pärast peksmist võtsid mehed ära Igori mobiiltelefoni Nokia 3510. Politseile on arvatavad peksjad teada.

Liiklusõnnetus

23. augustil kella 14.10 ajal juhtus liiklusõnnetus Palamuse vallas Kaarepere-Visusti tee 1. kilomeetril, kus ratastraktor MTZ 82 lõikas vasakkurvis sisekurvi ja sõitis külge vastassuunavööndis sõitnud Nissanile. Mõlemad juhid olid kained ning avariis inimesed vigastada ei saanud.

Tabati kaks joobes jalgratturit

16. augustil kell 23.45 tabati Puurmani vallas Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maantee 141. kilomeetril alkoholijoobes jalgrattur. Teine alkoholijoobes jalgrattur tabati 20. augustil kell 22.30 Torma vallas Jõgeva-Mustvee tee 27. kilomeetril. Mõlema noormehe (1982 ja 1985) suhtes alustati väärteomenetlust.

23. augustil kell 6.40 teatati politseile, et Pajusi maanteel liigub tumedat värvi sõiduauto Mercedes, mille juht võib olla purjus. Politsei peatas auto ning juhil Eerol (1969) tuvastatigi alkoholijoove. Politsei tänab tähelepanelikku kodanikku.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus