Politseikroonika

Vargus

Ajavahemikul 13. ? 27. novembrini on lõhutud Pala vallas Assikvere külas asuva talumaja aknaklaas ja majast on varastatud elektripliit, kohvimasin, mitmesuguseid nõusid ning madrats. Vargusega tekitatud kahju suurus on umbes 1450 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Ööl vastu 28. novembrit murti sisse Tabivere vallas Elistvere külas asuva tegutseva ettevõtte abihoonesse. Varastatud on ATV. Vargusega tekitatud kahju suurus on 100 000 krooni, politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Muud juhtumid

28. novembril kella 19.35 ajal sai politsei teate, et Jõgeva linnas Puiestee tänaval on lõhutud sõiduauto Volkswagen Passat tagumine tuuleklaas.

Joobes juhid

27. novembril kell 22.10 teatati politseile, et Pajusi vallas Luige ristis on kraavi sõitnud sõiduauto Peugeot. Politseipatrull kõrvaldas roolist ilma juhiloata alkoholijoobes Raimo (1983).

27. novembril kell 22.10 teatati politseile, et Jõgeval Aia tänaval asuvas parklas peeti kinni joobes juht. Sõiduki Citroen Berlingo roolis oli alkoholijoobes Ahti (1974).

Klaire Ründva,
Lõuna Politseiprefektuuri
Jõgeva politseijaoskonna pressiesindaja

blog comments powered by Disqus