Politseikroonika

Vargused

Ööl vastu 3. juulit on Põltsamaa linnas Veski tänava majas lukustamata ukse kaudu sees käidud ja varastatud DVD mängija Samsung, videomakk Panasonic, makk Philips, kaks kaasaskantavat kõlarit, spordikott ja pass. Kokku tekitati vargusega kahju 13 300 krooni.

30. juunil teatati, et ööl vastu 24. juunit varastati Põltsamaal Silla tänaval asuva postkontori hoone küljest Eesti Vabariigi lipp koos lipuvardaga. Alustati väärteomenetlust, politsei palub inimeste abi. Kui keegi on sellise lipu kuskilt leidnud või juhtus vargust pealt nägema, palutakse sellest teada anda politseile telefonidel 77 51 238; 110 või postkontorisse telefonil 77 62 433.

4. juuli hommikul kella 7 ajal pani mees Jõgeva vallas Viruvere külas oma jalgratta maja seina najale, kust see varastati. Politseipatrull leidis ratta lähedalolevast metsast üles ja pidas kinni ka naise (1956), kes oli ratta võtnud. Koostati väärteoprotokoll.

Liiklus

27. juunist 3. juulini tabas politsei Jõgevamaal üheksa joobes juhti. Tabati ka kolm juhti, kes ületasid lubatud kiirust üle 40 km/h, ja 16 juhti, kes ületasid lubatud kiirust 21- 40 km/h.

LIINA PISSAREV,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus