Politseikroonika

Vargus

18. aprillil tuli politseile avaldus selle kohta, et Põltsamaa vallas Umbusi külas on varastatud kaks mastivahet elektriliinijuhet kogupikkusega 400 meetrit. Kahju on 2320 krooni, juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

Liiklus

18. aprillil kell 17.45 teatas tähelepanelik inimene politseile, et Põltsamaa vallas Mällikvere külas sõidab ringi kollast värvi sõiduauto Honda Civic, mille juht on purjus. Politseipatrull pidas kirjeldatud auto kinni Põltsamaa vallas Pisisaare külas. Sõidukit juhtinud Annel (1962) tuvastati alkoholijoove. Politsei alustas naise suhtes väärteomenetlust.

18. aprillil kella 8 ja 10 vahel on Põltsamaal Tartu maantee 1 asuvas parklas otsa sõidetud sinna pargitud sõiduautole Peugeot. Avarii põhjustaja lahkus sündmuskohalt. Politsei palub juhtunu pealtnägijail võtta ühendust liikluspolitseiga telefonil 776 8431.

Muud juhtumid

18. aprillil läks politseikonstaabel Põltsamaa vallas Võhmanõmme külas kontrollima üht majapidamist, mille hoovil räuskavat naaber, kes ei taha lahkuda ning kes olla majja ka sisse murdnud. Taluhoone ülevaatamisel leidis konstaabel majast aga puskariaparaadi osasid ning umbes kolm liitrit puskarilõhnalist vedelikku. Politsei alustas juhtunu uurimiseks menetlust. Samuti tuvastati, et elektriposti otsast olid otse majja veetud elektrijuhtmed. Eesti Energia töötajaid selgitavad, kas tegu on elektrienergia vargusega. 18. aprillil teatas omanik politseile, et Põltsamaa vallas Pudivere külas on üle temale kuuluva kinnistu välja veetud metsamaterjali, millega rikuti metsamaad. Politsei alustas juhtunu uurimiseks väärteomenetlust.

19. aprillil kell 00.10 kutsuti politsei Jõgevale Aia tänavale, kus keegi võõras püüdis ühe korteri aknast sisse tungida, kuid põgenes, kui aru sai, et pererahvas on kodus. Politseipatrull pidas kinni ja toimetas kainenema 1962. aastal sündinud mehe, kes ise väitis, et tahtis minna kõrvalkorteri akna taha, aga ajas aknad segi.

KADRI PALTA,
Lõuna Politseiprefektuur avalike suhete büroo

blog comments powered by Disqus