Pisisaare kool pani pered koos sportima

Pisisaare kool tähistas oma järjekordset sünnipäeva mitte tordisöömise, vaid hoopis sportimisega. Kuna kooli kõrval asub ajakohane ja avar spordihoone, siis polnud kokkusaamiseks vaja kohta kaugelt otsida. Üheskoos tegutsemine pakkus rõõmu kõigile.


Neljapäeva õhtupoolikul oodatigi Pisisaare spordikeskusesse peresid sportlikult aega veetma. Õhtu avasid Pisisaare kooli ja lasteaia laste tantsulised etteasted, millega sooviti kõikidele isadele head isadepäeva. Siis läks tegutsemiseks lahti. Läbida tuli neli töötuba (ronimissein, takistusrada, sõudeergomeeter ja õhupallisulgpall) ja igaühest neist sedelile ka märge peale saada. Kel neljast alast kolm ala läbitud, võis sedeli rõõmsalt loosikasti libistada.

Töötoad oli jõukohased nii kolme- kui ka kaheksakümneaastasele. Vaid ronimissein oli selline, millel kehvema füüsisega või eakam inimene hätta võis jääda. Kuid abistajad olid lahked ja rahulikud ning kõik said hakkama. Sõudeergomeetrile võis vabalt minna ka koos pisipõnniga ja takistusraja läbimisel said lapsed ning nende vanemad koostöövalmidust üles näidata. Lõbus oli, sest kepphobusel takistuste ületamist polnud ilma naerukihistamiseta võimalik ei kaasa teha ega pealt vaadata.

Kui  kõik olid saanud piisavalt liikuda ja möllata, loositi välja auhinnad ja oligi aeg koduteele asuda.

„Pisisaare kool kuulub „Liikuva kooli“ võrgustikku ja korraldame juba teist aastat kooli sünnipäeva puhuks sportlikku üritust,“ rääkis Maia Lepiste, kes on sündmuse  üks eestvedajatest. „Kaasatud oli terve kool. Et äsja oli isadepäev, siis tahtsime pakkuda peredele koos tegutsemiseks võimalusi. Kohaletulnud rahvast vaadates see meil ka õnnestus.“

MERIKE KASK

blog comments powered by Disqus