Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna on linnavalitsuse ja linnaraamatukogu töötajad töövisiidil Tapa linnaraamatukogus. Muusikapäevade raames on Jõgeva Gümnaasiumis kell 9.50, 10.50 ja 11.50 “Mihkel Mattisen tuleb taas!” vol 2, kell 12.50 on “Igaühelauluõigus” Jaak Johansoniga. Kell 13 algab linna arengukava sotsiaalvaldkonna töögrupi koosolek Puuetega Inimeste Kojas. Kell 15 on linna arengukava infotehnoloogia töögrupi koosolek linnavalitsuses. 8. ? 10. märtsini on linna esindus töövisiidil Soomes sõpruslinnas Kaarinas. Kolmapäeval, 8. märtsil kell 9.50 ja 10.50 esineb Jõgeva Gümnaasiumis Tõnis Mägi kavaga “Moodsad trubaduurid”, kell 11.50 Indrek Kalda “Kahe viiuliga etnost klassikani”. Kell 12 on Kaitseliidu Jõgeva malevas naiskodukaitse ringkonna esinaise vastuvõtt maakonna naisorganisatsioonidele. Neljapäeval, 9. märtsil kell 9.50 ja 10.50 on Jõgeva Gümnaasiumis muusikapäevade omaloominguline etendus ?Seitsme maa ja mere taga?. Esinevad Tarmo Prangli, Horre Saluste, Indrek Kruusimaa ja Kaia Skoblov. Reedel, 10. märtsil kell 11 avatakse Jõgeva Gümnaasiumis muusikapäevade üleriigiline ansamblite konkurss. Kell 13 algab muusikapäevade üleriigilise ansamblite konkursi I kontsert Jõgeva Gümnaasiumis ning kell 16 ansamblite konkursi II kontsert. Kell 19 algavad Eesti meistrivõistlused saalihokis spordikeskuses Virtus. Kell 20 on kultuurikeskuses Tallinna Linnateatri etendus ?Eesti teatri laulud?. Laupäeval, 11. märtsil kell 10 on muusikapäevade üleriigilise ansamblite konkursi III kontsert Jõgeva Gümnaasiumis. Muusikakooli õpilased osalevad piirkondlikel viiuli- ja kitarrikonkurssidel Tartus. Kell 12 algab muusikapäevade üleriigilise ansamblite konkursi IV kontsert Jõgeva Gümnaasiumis. Kell 14 on linnaraamatukogu laste lugemissaalis muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. Kell 15.30 algab muusikapäevade üleriigilise ansamblite konkursi V kontsert Jõgeva Gümnaasiumis. Kell 17 on JJ – Street Dance Company Workshop spordikeskuses Virtus. Kell 19 esineb muusikapäevade puhul kultuurikeskuses Viljandi noorteorkester ja koor kavaga Karl Jenkins ?Adiemus?. Kell 20 on muusikapäevade lõpetamine kultuurikeskuses. Kell 22 esineb Jõgeva Gümnaasiumis ansambel ?Tuberkuloited?. Pühapäeval, 12. märtsil kell 14 algab kultuurikeskuses vabariikliku meeste tantsupeo maakondlik ülevaatus.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 8. märtsil kell 14 on laste hoolekandekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 9. märtsil on Laiuse lasteaias kohtumine vanaemadega. Reedel, 10. märtsil kell 20 on naistepäevapidu Vaimastvere vanas klubis. Külas Heldur Jõgioja ja Toomas Anni. Üllatus. Laupäeval, 11. märtsil kell 19 on Dave Bentoni kontsert Laiuse kirikus.

Pala vald

Täna kell 16.30 on vallavolikogu istung vallamajas. Kolmapäeval, 8. märtsil kell 12 on eakamate daamide-härrade õdus pärastlõunapidu Pala kultuurimajas. Külalisena Aimar Pihlak. Pont?onäitus. Neljapäeval, 9. märtsil kell 17 on laste lauluvõistlus Laulukarussell 2006 Pala kultuurimajas. Võistu laulavad Pala kooli laululapsed Katrin Puusepa juhendamisel.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 8. märtsil kell 19 on Kaarepere rahvamajas seltside õhtu. Neljapäeval, 9. märtsil kell 12.15 on Palamuse rahvamajas lasteetendus “Väike Mukk”. Laupäeval, 11. märtsil kell 17 on Palamuse rahvamajas Palamuse naisrahvatantsurühma Paunvere Juuli 25. tegevusjuubeli tähistamine.

Puurmani vald

Reedel, 10. märtsil kell 16 on Saduküla koolis piiga ja pisi-piiga valimised. Puurmani spordi- ja kultuurimajas on naistepäevapidu ansambliga.

Põltsamaa linn

Täna kell 16 esinevad muusikakooli saalis Mirjam Kerem viiulil ja Riina Joller klaveril (Tallinn). Kolmapäeval, 8.märtsil kell 15 on kultuurikeskuses naistepäeva puhul Jututuba. Kell 10 on Felixhallis Jõgevamaa lahtised meistrivõistlused vabamaadluses noortele. Neljapäeval, 9.märtsil kell 14 on Põltsamaa ujulas piirkonna meistrivõistlused ujumises noortele. Kell 19 on Felixhallis Jõgevamaa meistrivõistlused võrkpallis Põltsamaa Elion ? Põltsamaa Spordikool. Reedel, 10. märtsil kell 16.30 on tervisepäev kultuurikeskuses. Kell 19 on Felixhallis Jõgevamaa meistrivõistlused võrkpallis Lions klubi Põltsamaa ?Põltsamaa linn. Laupäeval, 11. märtsil osalevad keelpillimängijad regiooni konkursil Tartus. Pühapäeval, 12. märtsil kell 17 on kultuurikeskuses Põltsamaa piirkonna võimlemis- ja rahvatantsupidu ?Kui Kungla rahvas?? (A. Raudkats 120). Kell 10 peetakse Felixhallis perede-talude võrkpallivõistlusi.

Põltsamaa vald

Kolmapäeval, 8. märtsil kell 10 on Lustiveres Laulukarusselli Põltsamaa valla eelvoor. Neljapäeval, 9. märtsil külastab Lustivere kooli luuletaja Contra. Reedel, 10. märtsil on Adavere lasteaias Naksitrallid Pipi pidu ning avatud on Pipi kohvik.

Tabivere vald

Reedel, 10. märtsil on klubi Lumeroos stiilipidu. Maarja rahvamajas on peoõhtu “Üleeile oli naistepäev…”. Laupäeval, 11. märtsil on Tabivere rahvamajas Vana Baskini Teater ? N. Simoni “Pentsik pere”. Pühapäeval, 12. märtsil on Tabivere rahvamajas Jõgeva maakonna rahvamuusika päev, tähistatakse Tabivere laste rahvamuusikaansambli 10. Sünnipäeva ja õhtul on simman. Külalisesineja on kapell “Ülenurme”.

Torma vald

Täna kell 16 on koos vallavolikogu eestseisus. Neljapäeval, 9. märtsil kell 15 on valla laste hoolekandekomisjoni koosolek. Laupäeval, 11. märtsil kell 12 algab Sadala rahvamajas Torma valla laste lauluvõistlus “Lõbus Lust”. Esinevad Ülenurme laulustuudio laululapsed. Kella 9 -17 on Kaitseliidu Jõgeva Maleva laskeharjutused Näduvere karjääris.

blog comments powered by Disqus