Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 12 jõuab Jõgeva raudteejaama Rahvusooperi Estonia ja Estonia Ekspressi kontserdirong. Esinevad rahvusooperi koor, solistid, sümfooniaorkester, balletiartistid jne ning kohalikud laululapsed. Kell 17 algab linnavolikogu arengu- ja majanduskomisjoni koosolek. Kell 19 on kultuurikeskuses Eesti Tantsuagentuuri show. Kolmapäeval, 31. augustil kell 16 on linnavolikogu rahandus- ning sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolek. Neljapäeval, 1. septembril kell 9 on Jõgeva Gümnaasiumi õppeaasta avamine koolimaja ees ja klassijuhatajatunnid klassides ning Jõgeva Ühisgümnaasiumi kooliaasta pidulik rivistus lipuväljakul ja klassijuhatajatunnid. Kell 9.30 on Jõgeva Ühisgümnaasiumi I klasside aktus kooli aulas. Kell 10 algab lasteaias Karikakar teadmistepäev ning uue õppeaasta tervitamine. Kell 11 on Hea Linna Vaimu juures linna kooliaasta pidulik algus. Kell 12 on Jõgeva Gümnaasiumi I klassi õpilaste aktus. Kell 15 algab Jõgeva Gümnaasiumi korvpalliplatsil paariskorvpall “Tere, kool!”. Samal ajal alustatakse Jõgeva Kunstikoolis uut, sedakorda 10. kooliaastat. Kell 16 on muusikakoolis õppeaasta avaaktus. Reedel, 2. Septembril algusega kell 10.30 toimuvad lasteaias Rohutirts liiklusmängud ja õues piknik “Tere, sõber!”. Tegevust alustab muusikakooli laulu- ja mängukool: kell 11 2 – 3-aastased, kell 15 8 – 12-aastased, kell 16 6 – 7-aastased, kell 17 4 – 5-aastased. 2. ja 3. septembril on Jõgeva Gümnaasiumi õpilaste ja õpetajate delegatsioon Läti Vabariigis Bauska sõpruskooli laagris.

Jõgeva vald

Täna kell 9 arutatakse Kiigemetsa kooli võimla kasutamist. Kolmapäeval, 31. augustil kell 12 toimub vallavolikogu revisjonikomisjoni koosolek, räägitakse kalmistute heakorrast. Neljapäeval, 1. septembril on valla koolide õppeaasta avaaktused: kell 9 Vaimastveres, kell 10 Siimustis, Kuremaal ja Kiigemetsa koolis, kell 11 Laiusel. Reedel, 2. septembril korraldatakse Vaimastvere ANKis koolitus “Konfliktolukordade lahendamine koolis ja kodus”, millele järgneb grilliõhtu mängude ja võistlustega.

Maavalitsus

Täna kell 9 algab maavalitsuse saalis tervisepäeva “Sport kõigile!” korralduskoosolek. Kell 10 algab maasekretäri kabinetis maakonna valimiskomisjoni koosolek. Maavalitsuse kaminasaalis on samal ajal kirjastuse Avita teabepäev kooliraamatukogude töötajatele. Kell 14.30 on maavalitsuse saalis maakonna internetiseerimise töörühma, pakkujate ja RIA osavõtul avalik nõupidamine maakonna internetiseerimiskavast. Kolmapäeval, 31. augustil kell 16 algab sotsiaal- ja tervishoiuosakonnas usaldustelefonil 126 vastajate nõupidamine. Neljapäeval, 1. septembril kell 13 avatakse Rääbisel Paul Ariste mälestuskivi.

Kasepää vald

Täna kell 11 algab Kasepää rahvamajas kalurite koosolek. Reedel, 2. septembril kell 21 on Raja kultuurimajas disko.

Pajusi vald

Neljapäeval, 1. septembril kell 9.30 on kooliaasta avaaktus Aidu koolis ning kell 11 Pisisaare koolis.

Pala vald

Täna kell 9 on vallavalitsuse istung. Neljapäeval, 1. septembril kell 9 on avaaktus Pala koolis.

Palamuse vald

Neljapäeval, 1. septembril on valla koolides õppeaasta avaaktused: kell 8.15 Palamuse Gümnaasiumis, kell 9.15 Kaarepere ja kell 12 Luua koolis. Esmaspäeval, 5. septembril alustab Palamuse rahvamaja I korruse saalis tööd Palamuse laulu- ja mängukool.

Puurmani vald

Reedel, 2. septembril kell 20 algab Puurmani spordi- ja kultuurimajas traditsiooniline noortedisko “Tere, kool!”.

Põltsamaa linn

Täna avatakse Põltsamaa Ühisgümnaasiumi algkoolimajas Põltsamaa Kunstikooli näitus. Kell 17.30 algavad staadionil piirkonna meistrivõistluste finaalmängud jalgpallis. Neljapäeval, 1. septembril kell 10 on kooliaasta avaaktus Veski tänava koolimajas. Reedel, 2. septembril kell 19 on kultuurikeskuses noorte suvelõpu jämm. Kuni 7. septembrini on kultuurikeskuse galeriis väljas laste kunstipäevade näitus. Jõgevamaa Keskraamatukogus on kuni 3. septembrini raamatunäitus “Mida paremini roose mõistame, seda enam nad meile annavad…”.

Põltsamaa vald

Täna kell 13.30 peetakse Adavere lasteaias Naksitrallid pedagoogilise nõukogu koosolekut. Neljapäeval, 1. septembril on kõigis valla koolides uue õppeaasta avaaktused. Reedel, 2. septembril sõidab vallavanem Toivo Tõnson keskkonnaministeeriumi, et arutada seal Põltsamaa-Pedja jõe valgala vee- ja kanalisatsiooniprojekti. Kell 14 algab valla arengukava hariduse töögrupi koosolek. Lasteaias Naksitrallid on uue õppeaasta avaaktus.

Saare vald

Täna kell 10 algab Saarel Kalevipoja Kojas valla üldplaneeringu arutelu.

Tabivere vald

Täna toimub vallavolikogu kultuurikomisjoni koosolek, kus tulevad arutusele aasta viimase kvartali üritused, ringide tegevus jne. Neljapäeval, 1. septembril kell 8 on kooliaasta alguse klassijuhatajatund Maarja koolis ning kell 9 kooliaasta avaaktus. Kell 9 on kooliaasta avaaktus ka Tabivere Gümnaasiumis. Esmaspäeval, 5. septembril kell 17 algab avaaktus H. Elleri nimelise Tartu Muusikakooli Tabivere filiaalis.

Torma vald

Neljapäeval, 1. septembril kell 9 on uue kooliaasta avaaktus nii Sadala kui ka Torma koolis. Kell 13 avatakse mälestuskivi akadeemik Paul Aristele tema sünnikohas Rääbisel.

blog comments powered by Disqus