Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 18 algab kultuurikeskuses järjekordne kohtumine sarjast “Mõeldes Betti Alverile”. Teemal “Noorte meeste teekond müütilise Betti Alveri juurde II” kõneleb Rein Veidemann. Kolmapäeval, 1. juunil on Jõgeva Gümnaasiumis IV klasside lõpuaktus. 1. ja 2. juunil kell 15 on sisseastumiskatsed Jõgeva muusikakoolis. Neljapäeval, 2. juunil peetakse Jõgeva laste mitmevõistlust. Kell 17 on kultuurikeskuses Jõgeva amatöörfilmide festival JAFF. Reedel, 3. juunil on kooliaasta lõpuaktused Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Jõgeva Gümnaasiumis on hommikukontserdid ja kooliaasta lõpetamine. Kell 18 on kultuurikeskuses Jõgeva Gümnaasiumi kooliteatri Liblikapüüdja 15. sünnipäev.

Jõgeva vald

Täna on Kuremaa algkoolis liikluspäev. Kurista lasteaial Karukell on kevadmatk. Kell 16 on lõpupidu Jõgeva aleviku lasteaias. Neljapäeval, 2. juunil kell 14 on vallavolikogu istung vallamajas. Laupäeval, 4. juunil on Kuremaa lossis vallavanema ja vallavolikogu esimehe vastuvõtt noorimatele vallakodanikele “Sündinud Jõgeva vallas”. Kell 14 korraldatakse Kassinurmes Nurga muuseumi õuel murumängud lastele.

Maavalitsus

Täna kell 14 algab maavalitsuse saalis infopäev maakonna perearstidele. Kolmapäeval, 1. juunil kell 10 on maavalitsuse saalis maakonna veemajanduskava avalik arutelu. Kell 14 koguneb riigihangete komisjon seoses Võisiku hooldekodu lõpphankega. Kell 17 stardivad maavalitsuse töötajad jalgrattamatkale ümber Kuremaa järve. 1. – 3. juunini viibivad maakonnas külalised sõpruslinnast Järvenpäält. Neljapäeval, 2. juunil kell 10 tunnustatakse Kuremaal maakondlike olümpiaadide võitjaid ja nende juhendajaid. Voorel on maavanemate nõupidamine. Reedel, 3. juunil tutvuvad maavalitsuse töötajad Pajusi vallaga. Laupäeval, 4. juunil peetakse Palamuse laululaval maakonna laulupidu “Vikerlauluring”.

Kasepää vald

Laupäeval, 4. juunil on Kasepää valla päev. Kavas on laat, isetegevuslaste kontsert, mitmesuguseid lõbustusi lastele ja täiskasvanutele. Päeva juht on Margus Abel.

Mustvee linn

Täna on Mustvee Gümnaasiumis IX klassi viimane koolikell. Kolmapäeval, 1. juunil kell 14 on kultuurikeskuses lastekaitsepäeva puhul kinobuss filmiga “Minu vend on koer”.

Pajusi vald

Sellel nädalal jätkab vallavalitsus suitsuandurite jagamist taludele ja majapidamistele. Reedel, 3. juunil külastavad valda maavalitsuse töötajad.

Pala vald

Täna on vallavalitsuse istung. Koolis on projekti “Roheline kooliõu” raames komisjon, kes teeb ringkäigu seitsmes maakonna koolis, et lõppotsust tulla tegema uuesti Palale. Kolmapäeval, 1. juunil kell 10 algab Pala kultuurimaja juures taimelaat. Kell 12 alustatakse Pala kooli staadionil lastekaitsepäeva ja kodukandipäeva üritusi. Eelkooliealistele on kavas täpsus-, kiirus- ja osavusmängud. Trallitakse lõõtsamees Heino Koosa saatel. Koolilastele on laat. Avatud on töökojad jne.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 1. juunil kell 10 on Palamuse rahvamajas algklasside kevadpidu. Kell 11 algab lastekaitsepäeva pidu Luua klubis. Külas on Heino Seljamaa etendusega “Mängult ja päriselt”. Kell 17 on IV klassi lõpupidu Luua Algkoolis. Neljapäeval, 2. juunil kell 19 on Palamuse lauluväljakul komöödiateatri etendus “Ürgmees”. Nimiosas Jan Uuspõld. Laupäeval, 4. juunil kell 16 algab Palamuse lauluväljakul maakonna laulupidu “Vikerlauluring”.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 1. juunil kell 10 algab lossihoovis linna lastekaitsepäeva pidu. Pidu jätkub kell 17 kultuurikeskuses. Neljapäeval, 2. juunil on Põltsamaa kirikus orelikontsert sarjast “Põltsamaa kiriku orel – 105”.

Saare vald

Kolmapäeval, 1. juunil osaleb Halliku Maanaiste Selts Ants Paju kutsel kultuuriprogrammis Sõpruse pargis.

Tabivere vald

Täna toimub vallavolikogu istung. Tabivere Gümnaasiumis peetakse I-VI klassi raamatupäeva pealkirjaga ?Raamat on minu elus oluline?. Lapsed esitlevad omakirjutatud raamatuid, toimub viktoriin. Neljapäeval, 2. juunil on 9. klassi tutipäev Tabivere koolis, reedel, 3. juunil Maarja koolis. Reedel peab Tabivere lasteaia kooliminejate rühm oma lõpupidu.

Torma vald

Kolmapäeval, 1. juunil on Torma lasteaia Linnutaja lõpupidu. Reedel, 3. juunil kell 11 on Torma kooli saalis vallavanema vastuvõtt põhikoolide edukatele õpilastele. Esmaspäeval, 6. juunil kell 9 on vallavalitsuse istung. Kell 16 on vallavolikogu istung.

blog comments powered by Disqus