Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Jõgeva Ühisgümnaasiumis on 14. – 18. märtsini algklasside ainenädal “Mida kõike võib välja mõelda”. Täna kell 9.30 algab lasteaias Karikakar lauluvõistlus “Laulurõõm”. Kell 11 külastavad linnavalitsust 40 Jõgeva Gümnaasiumi õpilast. Kell 13.30 on linna ettevõtluskonkursi töögrupi koosolek. Kolmapäeval, 16. märtsil kell 10 on spordikeskuses Virtus B-klassi maakonna meistrivõistlused võrkpallis. Kell 16 algab nõupidamine Jõgeva Meteoroloogiajaama hoonete asjus. Kell 17.30 on linna spordikomisjoni koosolek. Neljapäeval, 17. märtsil kell 10 algab kultuurikeskuses IX klasside õpilaste mess “Hea haridus ja amet”. Reedel, 18. märtsil on matemaatikavõistlus “Känguru” Jõgeva Gümnaasiumis ja Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Laupäeval, 19. märtsil algusega kell 11 toimub EELK Jõgeva kiriklas paastumaarjapäeva jumalateenistus. Kultuurikeskuses algab kell 11 emakeelepäeva tähistamine “Ainult selle maa keel”. Jõgevahe Pere tantsijad viibivad Põltsamaal Maido Saare tantsude õhtul. 19. ja 20. märtsil on spordikeskuses Virtus korvpallimängud Forte karikale. Pühapäeval, 20. märtsil kell 11 on EELK Jõgeva kiriklas palmipuudepüha jumalateenistus armulauaga.

Jõgeva vald

Sel nädalal on Kuremaa lasteaias kirjandusnädal “Loomalood kirjanduses”, Kurista lasteaias on eesti muinasjutu nädal. 15. – 18. märtsini viibib vallavanem Saima Kalev Strasbourgis Kohalike ja Regionaalsete Omavalitsuste Kongressi kohalike omavalitsuste koja istungil. Kolmapäeval, 16. märtsil kell 13 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 17. märtsil kell 10 on Siimustis lasteaedade laulukonkurss.

Maavalitsus

Täna kell 11 algab maavalitsuse saalis lastekaitsealane ümarlaud “Kallis laps”. Kell 14 on maavalitsuse kaminasaalis nõupidamine Jõgevamaa ühistranspordikeskuse teemal. Voorel korraldatakse Via Hanseatica teemaplaneeringu II arengupäev. Kolmapäeval, 16. märtsil kell 10 algab Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. Neljapäeval, 17. märtsil kell 10 on maavalitsuses riigihangete komisjoni nõupidamine. Kell 12 kohtub maavanem Jõgeva kultuurikeskuses IX klasside õpilastega. Reedel, 18. märtsil on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis tööõpetuse õpilaskonkursi piirkondlik voor.

Mustvee linn

Pühapäeval, 20. märtsil lähevad kultuuritöötajad ja pedagoogid Tallinna etenduse “Mees La Manchast” ühiskülastusele. Teisipäeval, 22. märtsil kella 12 – 14 on kultuurikeskuses doonoripäev.

Pajusi vald

Täna kell 13 mängib VAT-teater Pajusi rahvamajas projekti “Teater maale” raames koguperetükki “Siim ja saladused”.

Pala vald

Täna tähistatakse emakeelepäeva Pala kultuurimaja Ranna rahvamajas. Neljapäeval, 17. märtsil kell 12 on Pala koolis algklasside kevaddisko. Algusega kell 18 toimub Pala kultuurimajas Pala kooli kevadball. Reedel, 18. märtsil kell 16 on vallamajas vallavolikogu istung.

Palamuse vald

Täna kell 19 esitab Velly Joonas Palamuse rahvamajas monoetenduse “Kodu keset küla”. Reedel, 18. märtsil on Palamuse Gümnaasiumis mälumängud ja disko. Kell 12 on Luua klubis Luua ja Palamuse eakate ühine koosviibimine. Kell 20 on puhkeõhtu Kaarepere rahvamajas. Tantsuks mängib Aimar Pihlak ja vaheajad sisustab mustkunstnik Tõnu Ojavee. Pühapäeval, 20. märtsil on Palamuse ja Luua rahva teatri ühiskülastus Vanemuisesse, kus vaadatakse etendust “Vladimiri väljak”. 14. – 22. märtsini on Kaarepere rahvamajas kevadpühade nädal. Valmistatakse pühadekaunistusi.

Puurmani vald

Täna kell 14 on vallavolikogu maareformikomisjoni koosolek. Puurmani Keskkoolis on XI klassi lingvistikaolümpiaad ning VII ja VIII klassi omaloomingukonkursi tööde analüüs. Kolmapäeval, 16. märtsil on Puurmani Keskkoolis V ja VI klassile viktoriin “H. C. Andersen ja muinasjutud”. XI klassil on eesti keele proovieksam. Neljapäeval, 17. märtsil toimub Puurmani kultuurimajas pensionäride ühenduse iganädalane kokkusaamine. Reedel, 18. märtsil tehakse Puurmani Keskkoolis nädala üritustest kokkuvõtteid ja autasustatakse parimaid. Kell 20 on Puurmani kultuurimajas noortedisko. DJ Imre Mihhailov.

Põltsamaa linn

Neljapäeval, 17. märtsil kell 18.30 on spordikoolis linna talvised meistrivõistlused pentankis. Kell 17 esinevad muusikakooli saalis keelpillimängijad Moskvast. Kell 19 on kultuurikeskuses ansambli Lindpriid kontsert “Parimad laulud”. Reedel, 18. märtsil kell 11 on kultuurikeskuses pärimusmuusika kontsert Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilastele. Kell 17.30 on muusikakooli õpetajate ja õpilaste flöödiõhtu. Laupäeval, 19. märtsil kell 18 on kultuurikeskuses Maido Saare tantsuloomingu õhtu. Pühapäeval, 20. märtsil viibib linna viieliikmeline delegatsioon Türil kevadpealinna ürituste tähistamisel. Kell 14.33 on EELK Põltsamaa koguduse kiriklas kontsert “Algab kevad”. Kultuurikeskuses galeriis on kuni 27. märtsini väljas Maie Luha maalinäitus “Meenutused”.

Põltsamaa vald

Täna on Lustivere raamatukogus kohtumine kirjanik Heiki Vilepiga. Kolmapäeval, 16. märtsil kell 13 on vallavolikogu istung. Lustivere koolis korraldatakse eesti keele olümpiaadid klassides ning meisterdatakse savist muinasjututegelasi. Kell 13 on Adavere koolis piirkonna algklasside üritus “Hans Christian Andersen 200”. Neljapäeval, 17. märtsil on Adavere koolis Adavere, Lustivere ja Esku-Kamari kooli ühised spordivõistlused ning peoõhtu koos Soome lastega.

<P align=justify>Saare vald

Sellel nädalal jätkub Voorel aktiviseerimiskeskuses Tabivere valla pikaajaliste töötute toimetulekukoolitus. Neljapäeval, 17. märtsil kell 12 on Saarel Kalevipoja muuseumis eakate inimeste kokkusaamine. Külastatakse muuseumi, kohtutakse vallavanemaga ning arutletakse sotsiaalteemadel. Kell 15 on Saare rahvamajas opereti ja muusikali teatraliseeritud kontsert-etendus. Reedel, 18. märtsil kell 19 on Voorel aktiviseerimiskeskuses noorte disko. Laupäeval, 19. märtsil kell 21 on Saare rahvamajas disko. DJ Imre Mihhailov ja DJ Doberman.

Tabivere vald

Tabivere Gümnaasiumis on emakeelenädal, mille jooksul on kavas deklamaatorite ja omaloomingu konkurss, võistlus õigekirja oskamises, viktoriinid jne. Neljapäeval, 17. märtsil kell 17 on Tabivere kapellitoas klubi Lumeroos koosviibimine. Kell 18.30 esineb Tabivere lasteaia saalis ansambel Wunderbar. Laupäeval, 19. märtsil kell 12 on Tabivere lasteaia saalis rahvamuusika päev. Kavas lastetund, külalistetund, simman. Maarja kooli pere teeb ettevalmistusi kooli 325. aastapäeva tähistamiseks 24. märtsil.

Torma vald

Kolmapäeval, 16. märtsil on Torma lasteaias Linnutaja Anne Velli nukuteatri etendus “Nutikas Nirgi-Neti”. Reedel, 18. märtsil on vallavolikogu istung. Torma rahvamajas esineb Põltsamaa puhkpilliorkester. Vallas on käsil ettevalmistused külaliste vastuvõtuks Soomest sõprusvallast Oravaisist.

blog comments powered by Disqus